fbpx

Лише одне непокоїло молоде подружжя: Бог не посилав у їхню сім’ю дітей

Коли народжується дитина, Бог запалює на Небі зірку, коли ж людина пoмирає ця зірка починає згасати. Олексій вважав, що сам має право запалювати ці зірочки, адже сотням дітей він допоміг побачити світ. Народився хлопець у звичайні, роботящій родині. Змалечку любив читати. У школі особливо зацікавився біологією і анатомією. Згодом, поступив у медичне училище, потім в університет і получив направлення на практику в одну з найкращих клінік Берліну.

Там у Німеччині отримав запрошення на роботу. Працював спочатку важко: на ньому лежала вся письмова робота, прийом хворих і їхнє попереднє обстеження. По вечорах, щоб підзаробити влаштувався лаборантом в іншому відділі цієї ж лікарні. Одного вечора наводячи порядок в одній з палат він познайомився з Анною.
ЇЇ мати була українкою, але в 19 вона вийшла заміж за німецького бізнесмена і народила йому дитину. Анна також працювала у клініці. Молода, надзвичайно красива дівчина, привертала увагу багатьох чоловіків.
Олексій зразу закохався в Анну. Вони проводили години чергування в клініці разом. Автор:  Наталія Бельзецька

Розмовляли про все на світі, обговорювали медицину, ділилися планами на майбутнє. Олексій не хотів розлучатися з Анною ні на мить. Він не вагаючись запропонував дівчині одружитися, а вона не роздумуючи погодилася. Але чекати з одруженням довелося довгих 5 років. Батьки дівчини не хотіли віддавати свою єдину дитину за простого інтерна.

Лише коли Олексій став лікарем,а згодом заробив гроші на, хоча і маленьку, але власну квартиру – батьки дівчини погодилися. Весілля справили гучне, в одному з найдорожчих ресторанів Берліна. Приїхали навіть батьки Андрія з України і , на диво, вони швидко знайшли спільну мову з багатою та інтелігентною родиною Анни. На весілля батьки дівчини подарували молодятам автомобіль і гроші, рівно стільки , щоб продати їхню однокімнатну квартиру і придбати новий, просторий будинок. Олексій з Анною були найщасливішими. Зовсім скоро Олексія підвищили на роботі і він, незважаючи на свій молодий вік, став завідувачем відділення. Олексій допоміг багатьом жінкам народити дітей, навіть коли інші лікарі від них відмовлялися. Лише одне непокоїло молоде подружжя: Бог не посилав у їхню сім’ю дітей.

Читайте: Сповідь Василини, яка була коханкою італійця

Щоразу, повертаючись у пустий будинок та розглядаючи кімнати приготовані для дітей, Анна не стримувала сльози, а Олексію хотілося як найшвидше покинути будинок. Десятки обстежень, сотні процедур і тисячі доларів витрачених на ліки. Анна не могла більше працювати в лікарні та дивитися на таких щасливих, вагітних жінок.

Так пройшло ще 5 років. Олексій став головним лікарем в клініці, Анна – його заступником. Всі раділи за таку, здавалося б , щасливу пару, але все частіше Анна чула у себе за спиною жалісні слова про те, що гроші, слава та навіть любов, не приносять такого омріяного щастя. Олексій як міг заспокоював дружину: дарував дорогоцінності, квіті та прикраси, старався приділяти їй більше часу і уваги. Анна кохала чоловіка, але розуміла, що не зможе зробити його щасливим. Вона хотіла вже піти від нього, але раптом подзвонив телефон. Їх з Олексієм терміново викликали на роботу.

Молода вагітна жінка попала в aвaрiю. Можливості врятувати її з дитиною не було. Олексій робив все можливе, але витягнути жінку з того світу йому не вдалося. Зате Олексій зумів врятувати двох дітей – близняток тієї жінки. Як вже потім всі дізналися, дівчина була безробітною, жила в гуртожитку, а батько дітей відмовився від них ще до їх народження, через ваду серця в одного з близняток. Коли Анна побачила немовлят, не змогла відірвати від них погляду. Саме вона наполягла на тому, щоб охрестити їх. Хлопчика назвала Домініком, а дівчинку – Анжелікою.

Та за декілька днів по дітей прийшли люди з дитбудинку. Анна розуміла, що хворого Домініка ніхто не всиновить, а їй так не хотілося, щоб братчика з сестричкою розлучали.

Дівчина все вирішила. Ввечері вона підійшла до Олексія, щоб повідомити про те, що хоче всиновити дітей і вона не змінить свого рішення, навіть якщо чоловік її покине. На велике здивування Анни, Олексій нічого не відповів, а лише ніжно пригорнув дружину і щось тихенько прошептав.

І ось через 3 роки, уже професор і кандидат медичних наук Олексій Миколайович, поспішав додому. Там, його чекало двоє галасливих. а головне, повністю здорових дітей і красуня дружина, в якій билося уже два серця.

Кажуть, Бог запалює зірку, коли посилає на землю нове життя, а на людину покладає головне завдання – не дати цьому життю загаснути.

You cannot copy content of this page