Майже 14 років шлюбу. В результаті при найменшій сварці: «Ключі на стіл! Ти тут ніхто. Квартира татова!»

Коли одружилися, орендували квартиру в елітному будинку. Дружина не працювала. Після народження дочки вирішили переїхати у вільну квартиру тестя. Він колись отримував її для розширення, але не стали цього робити.

Квартира на першому поверсі старого вже будинку. Ночами щури лізли з підвалу. Ремонт обійшовся в половину вартості цієї квартири. Міняли все, від підлоги до стелі. Зробили цукерку, було перепланування. Навіть в підвалі довелося багато чого змінювати, щоб смороду не було.

Потім купили ще одну квартиру-студію для дитини, йому зараз 10 років. Оформили на дружину. Машину теж на дружину. Чоловік-підприємців, гроші приносить непогані, але в нашій країні все дуже хитке. Майже 14 років шлюбу. В результаті при найменшій сварці: «Ключі на стіл! Ти тут ніхто. Квартира татова!»

І пішов родич по квартирах. Дружина поживе одна трохи, їде за ним: “Ти не так зрозумів. Я була не права!”

Його помилка була в тому, що погодився бути приймаком і пішов у квартиру тестя. Нехай би він сам цю понівечену часом квартиру ремонтував. Жити там все одно було страшно. Зараз родич знімає житло в елітці, будує будинок за містом. Всього за одне літо створили таке будівництво! Цього літа вже новосілля буде. І гроші знайшлися на новий будинок. А то все дружині в кишеню віддавав.

До речі, і дама серця з’явилася. Слабкі мужики тільки в прислугу годяться. А сильний не потерпить принижень. Він завжди вихід знайде.