fbpx

Максим Чмерковський і Пета Магатройд “завалили” мережу зізнаннями у коханні

Максим Чмерковський та Пета Маргатройд заручились ще у 2015 році, коли Максим зробив коханій пропозицію під час американських “Танців з зірками”.

Цього року пара нарешті одружилась (така довга затримка пояснюється народженням малюка Шая Олександра), а днями закохані відсвяткували невелику річницю, освідчившись у цей день один одному у мережі.

Читайте також: Лобода, Білик, Лорак, Повалій, Гросу: Як змінилися українські співачки після пластики (фото)

“Моя королева, мій партнер, мій радник, коханка і мій друг, моя дружина і найважливіша частина мого життя. 5 грудня – мій улюблений день в році, і якби ми показували на публіці всю нашу одержимість один одним, нас би точно заарештували. Хоча і це я з радістю зробив би з тобою, кожен день, все життя! Я люблю тебе”, – написав Максим.

Пета не залишилася в боргу і відповіла коханому чоловікові не менше зворушливо: “Моєму вічно молодому, амбітному чоловікові! Я люблю тебе, і дуже важливо, щоб ти знав, наскільки я ціную тебе, з тобою життя завжди краще. Сподіваюся, ми будемо одержимі один одним все життя! З річницею! І пару слів нашого 11-місячному синові Шаю – припини рости так швидко! Я хочу насолоджуватися кожною хвилиною з тобою. Кожне рішення, яке я приймаю, і кожна думка, яка у мене є, пов’язані з вами. Мої хлопчики, я люблю вас!”.

You cannot copy content of this page