Мама більше не хоче бачити зятя у себе в гостях. А якщо, каже, приїде з тобою, то його на поріг не пущу, нехай живе у сусідів, поки ти у мене гостювати будеш, і до вас більше ніколи не приїду

Моя мама живе в іншому місті, в приватному будинку, господарює. Сучасні технології їй не потрібні, ледь привчила її до телефону, щоб дзвонити їй і дізнаватися про її здоров’я. Вона у мене вже на пенсії, тому і здоров’я іноді пустує.

Минулого місяця вона нас вирішила відвідати. Склала гостинці в сумку, варення, яйця, м’ясо і попрямувала до нас в місто на поїзді. Вона вирішила зробити нам сюрприз, тому нічого нікому не сказала. Я була на роботі, було дуже багато роботи, а мій чоловік, з дивакуватою вдачею, був вихідний. Ось значить, приїхала мама, подзвонила в двері, мій чоловік відкрив.

Мама, звичайно, зраділа, роздягаючись і попутно розбираючи сумку з гостинцями, цікавилася, як у нас справи. Але мій чоловік не був в захваті від її візиту, тому відразу повідомив їй, що недалеко від нас є недорогий готель, не могли б ви почекати свою дочку там.

Мама зробила вигляд, що його не зрозуміла, і розташувалася в кімнаті чекати мене. Чоловік у мене, ніколи не мав до моєї мами особливо ніжних почуттів, тому наполягав на своєму, щоб мама йшла в готель. Я ж, як на зло довго засиділася на роботі, і не знала, що мама приїхала, тому додому і не поспішала. В результаті мама зібрала свої речі і пішла в готель.

Приїхавши додому, чоловік мені все розповів, що було. Кинувши все, я побігла до мами в готель, там ми з нею поспілкувалися. Я покликала до себе ночувати, а вона навідріз відмовилася, а на наступний день поїхала назад до себе додому. Природно, вона сильно образилася на мого чоловіка.

Коли я їй зателефонувала, дізнатися, як добралася, вона сказала, що все добре, але більше не хоче бачити зятя у себе в гостях. А якщо, каже, приїде з тобою, то його на поріг не пущу, нехай живе у сусідів, поки ти у мене гостювати будеш, і до вас більше ніколи не приїду.

Після того, що сталося, я сильно лаялася на чоловіка, як він міг так вчинити з моєю мамою, що не можна ж бути таким егоїстом. Адже, своїх батьків він не відправляє в готель, а чим моя мама гірше. Я довго потім ще вибачалася перед мамою, за його вчинок, але образа її сильна.

Фото ілюстративне