fbpx

Мама-домогосподарка спричинила фурор відповіддю на запитання “А що ти цілий день робиш?”

Прикро постійно чути одну і ту ж фразу: «А що ти цілий день робиш?»

Тату-майстер з Флориди Ришель Каслберрі вирішила написати пост від імені всіх мам-домогосподарок. І він підірвав мережу. Її сильну відповідь на це питання було відзначено понад 640 тисячами лайків і більше 300 тисячами репостів. Це повинен прочитати кожен, щоб дійсно оцінити неймовірні жeртви, на які йдуть мами заради дітей.

Все починається з уявної ситуації, коли чоловік (Ч) зустрічається з психологом (П).

П: – Чим ви заробляєте на життя, містер Роджерс?

Ч: – Працюю бухгалтером в банку.

П: – А ваша дружина?

Ч: – Вона не працює. Вона домогосподарка.

П: – Хто готує сніданок для вашої родини?

Ч: – Моя дружина, тому що вона не працює.

П: – О котрій вона прокидається?

Ч: – Вона встає рано, тому що їй все потрібно організувати: зібрати і одягнути дітей, простежити, щоб вони поїли, почистили зуби і взяли з собою все необхідне. Вона прокидається разом з малюком, змінює йому підгузки і переодягає. Годує грyдьми і готує всім контейнери з ланчем.

П: – Як ваші діти добираються до школи?

Ч: – Їх відвозить моя дружина, тому що вона не працює.

П: – Що вона робить потім?

Ч: – Зазвичай вона вирішує, що може зробити, поки виїхала в центр, щоб не знімати зайвий раз автокрісло з молодшим. Вона може оплатити рахунки або заїхати в магазин. Іноді вона щось забуває, і їй доводиться знову виїжджати з дому, з дитиною. Коли вона повертається додому, вона годує малюка, змінює йому підгузки і готує до сну, прибирає кухню, займається пранням і прибиранням в будинку. Ну, вона ж не працює.

П: – Що ви робите ввечері, коли приходите додому з роботи?

Ч: – Відпочиваю, звичайно. Я ж втомлююся після цілого дня роботи в банку.

П: – А що ваша дружина робить ввечері?

Ч: – Вона готує вечерю, годує нас з дітьми, миє посуд, знову прибирає на кухні, стежить, щоб собаку вигуляли. Допомагає дітям з домашніми завданнями, а потім готує до сну – дає тепле молоко, стежить, щоб вони наділи піжаму і почистили зуби. Потім вона протягом ночі встає погодувати молодшенького і, якщо потрібно, поміняти йому підгузники. Їй же не потрібно вставати вранці на роботу.

– Це будні більшості жінок по всьому світу, які починаються рано вранці і тривають до ночі. І це називається «не працює»?! У домогосподарок немає дипломів, але є ключова роль в житті сім’ї. Цінуйте свою дружину, маму, бабусю, тітку, сестру, дочку. Тому що їх жeртва безцінна. Хтось запитав її «Ти працюєш або просто домогосподарка?

Читайте також: Дружина в гніві вибігла з дому і залишила чоловіка з дітьми. 2 дні по тому вона отримала цей лист

Вона відповіла: «Я працюю дружиною 24 години на добу, я мама, жінка, дочка, будильник, повар, прислуга, няня, різноробочий, охоронець, порадник, і у мене немає відпустки чи лікарняних, я працюю днями і ночами, і не отримую за це зарплату. І все одно часто чую фразу: «Але що ти робиш цілими днями?».

Присвячується всім жінкам, які віддали своє життя на благо сім’ї. «Жінка – як сіль. Її присутність ніхто не запам’ятовує, але її відсутність позбавляє все смаку».

джерело

You cannot copy content of this page