Мама на мене переписала свою квартиру і я, на правах господині, вигнала звідти свого братика і його ненаглядну дружину. Де тепер вони я не знаю. Так їм і треба

У моєї мами улюбленцем завжди був мій старший брат. Вона його пестила, все, що він хотів, все йому купувала, навіть на останні гроші. Балувала його, як могла. Так без хмарно йшло його дитинство.

Чоловік від мами пішов, коли на світ з’явилася я. Мені не потрібна була надмірна мамина увагу, я росла сама по собі. Я не була примхливою дитиною, на відміну від брата, і не переживала, що всі мамині зусилля діставалися йому.

Так минали роки, ми дорослішали. Закінчили інститути і почали доросле життя. А життя наше склалася так, я вийшла заміж, перший час жили у батьків чоловіка, а потім взяли трикімнатну квартиру в іпотеку. Ну, а брат так і залишився жити з мамою. Він теж одружився, але ось дружину привів в мамину квартиру. Дружина у нього теж була примхлива, можливо, що ще гірше за нього. Все це я дізналася потім, через кілька років.

Виявляється, вони нічого не робили по дому, жили на маминому забезпеченні. Їли одні нагетси, чіпси та газовану воду. Коли мама просила сина сходити по хліб, він починав відпиратися. Тим часом мама почала хворіти, роки брали своє.

Коли сили зовсім покинули маму, її улюблений синок відвіз її в будинок престарілих. Мама була приголомшена таким його вчинком, але нічого не могла зробити. Там вона плакала ночами тихо в подушку, щоб ніхто її не слухав. Їй було прикро, що улюблений синок її зрадив. Добре хоч залишив їй старенький телефон, але завбачливо видалив там мій номер телефону, щоб вона мені не поскаржилася. Ось тільки, він не врахував одного, що я сама їй дзвонила в кінці кожного місяця. Як вона там дожила до мого дзвінка.

В кінці місяця я їй зателефонувала і дізналася все, що з нею сталося. При цьому мама завжди казала, що у неї все добре, що її ніхто не ображає. А на ділі виявилося зовсім все по-іншому. Я відразу, як все дізналася, відпросилася з роботи і приїхала до неї. Заспокоїла її, сказавши, щоб зачекала до завтра і не переживала, я її заберу.

На наступний день, як і обіцяла, ми приїхали з чоловіком, посадили в машину і відвезли до себе. У нас трикімнатна квартира, і тепер в одній кімнаті живемо ми з чоловіком, в іншій наш син, а їй виділили третю кімнату. Поставили там меблі, щоб їй було зручно і комфортно. Мама на мене переписала свою квартиру і я, на правах господині, вигнала звідти свого братика і його ненаглядну дружину. Де тепер вони я не знаю, а мама так і живе у мене з чоловіком. Як може, допомагає мені, доглядає за будинком, стежить за порядком.

А квартиру ту ми здаємо, і відкладаємо гроші на мамину картку. Іноді до цих пір, я помічаю, що мама переживає за свого улюбленого сина, буває, цікавиться, де він і як. На це я відповідаю, що з ним все добре, ситий, здоровий, живе і радіє. Хоча навіть приблизно не знаю що з ним, але я йду на такий обман, щоб мама не переживала, адже їй не можна хвилюватися.

Фото ілюстративне з вільних джерел