Мама з татом жили добре, але в якийсь момент мама перестала за собою стежити і тато знайшов собі іншу жінку. А потім мама вигнала і мене, хоч як я не благала її

Мама з татом жили добре, але в якийсь момент мама перестала за собою стежити і тато знайшов собі іншу жінку. Вона була набагато молодша і за тата, і за мамy, зaвaгiтніла, мама не змогла пробачити батька і він пішов до неї.

Кожен з батьків почав влаштовувати своє особисте життя, і в цьому житті мені, їх дочкі, не було місця.

Коли я була в 10-му класі, мама привела в будинок молодого хлопця і я в знак протесту зв’язалася з поганою компанією: стала пuти, підстриглася, волосся перефарбувала в синій колір. Джерело

Мама мною не займалася, тому я продовжувала хулiганити. І коли я закінчила 11-й клас, мама за черговий скандал мене вигнала з дому.

Вона сказала мені: “Значить так, ти вже доросла дівчинка, а я теж, як і твій тато, хочу влаштувати своє особисте життя. Так що забирай свої речі і йди до свого батька.”

Я почала просити вибачення, але мама була невблаганна, вона зібрала мої речі в рюкзак, дала грошей на дорогу, у мене ще була заначка і вигнала мене з квартири.

Коли я приїхала до батька, той теж мене виставив за двері, сказавши при цьому: “Ти що, це не моя квартира, а моєї дружини і вона буде проти того, щоб ти з нами жила. Йди і мирись зі своєю мамою.” І закрив переді мною двері.

Я купила квиток на найдальший потяг і поїхала, куди очі дивляться. З тих пір минулобагато років, я приїхала тоді до північного маленького містечка, вступила до училища, закінчила його і зараз працюю кухарем.

Я зустріла своє кохання і вийшла за нього заміж, ми купили собі квартиру, так що з житлом в моїй родині було все добре.

Чоловік мене постійно умовляв пробачити батьків, він сам був з дитячого будинку, у нього не було ні мами, ні тата, і він знав, що таке бути сиротою. Але я все відкладала, і тоді він мені сказав:

«Ти маєш таке щастя! У тебе є мама і тато, а ти через свою гординю хочеш бути сиротою.

Ми з ним зібралися і поїхали в моє рідне місто. Коли я подзвонила, то мені відкрила двері жінка, в якій я насилу впізнала мати, а поруч був такий же постарілий батько.

Мама, як тільки мене побачила, то впала переді мною на коліна, почала цілувати мої руки і просити вибачення. А я пробачила маму і батька давно, просто не хотіла собі в цьому зізнаватися.

Я познайомила свого чоловіка з мамою і татом і сказала їм, що вони скоро будуть дідусем і бабусею.

Мама з татом помирилися, коли почали мене шукати і з тих пір вони так і живуть разом.

А друга дружина батька, дивлячись, як він тягнеться до колишньої дружини, розлучилася з ним і знову вийшла заміж.

Читайте також: Жанна без жалю і докору залишила трьох дітей в дитбудинку. Міша, Коля і Женя опинилися там через неприязнь до них коханця матері

Виявляється, вона зустрічалася відразу з двома чоловіками і зaвaгiтніла. Мій тато подумав, що це його дитина і пішов з сім’ї, а другий претендент її кинув.

Але потім, коли батько розійшовся з цією жінкою, то вона зробила тест ДHК і виявилося, що мій тато до цієї дитини не має ніякого відношення.

Мама з татом щасливі, та i я теж. Сталося те, про що я мріяла, коли була підлітком: щоб мої батьки знову були разом.