fbpx

“Мамо, а це правда, що ви мене на вулиці підібрали і я вам не рідний?”: Злі язики донесли малюку гірку правду

– Мамо, а це правда, що ви мене на вулиці підібрали і я вам не рідний?

Віталька стояв у передпокої, ревів і потирав розбите коліно.

– Хто тобі сказав таке, синку?

– Ванька Федотов, йому мама його сказала. Тепер всі у дворі сміються з мене. Кажуть, що так тільки кошенят і цуценят підбирають.

Син Катерини плакав ридма і не міг зупинитися. Ось так навколишні ламають дитячу психіку своїми здогадками і додумкамі. Насправді все було зовсім не так.

Катерина з чоловіком Олексієм були одружені давно. Діток їм Бог не давав, хоч вони і довго лікувалися. Вaгiтнoсті наступали, але кожна з них закінчувалася вuкuднем. А потім, після позaмaткoвoї вaгiтнoсті і важкої опepaції Катерина і зовсім більше не могла мати дітей, добре хоч саму врятували.

Подружжя змирилися і вирішили, що будуть всиновлювати дитину. Довго збирали документи, проходили курси і комісії. І ось нарешті пролунав довгоочікуваний дзвінок: готовий дозвіл на усиновлення, можна забирати і йти ставати в чергу.

За новонародженими дітьми черга була ну дуже велика, а після стількох років очікування дитинки хотілося взяти якомога швидше. Подумали Катерина з Олексієм і вирішили подивитися підросих дітей, може доросла яка дитинка пріглянеться .

Пішла Катерина в місцевий дитячий будинок дізнатися що та як робиться в цьому випадку. Пройшла в кабінет директора, відкрила двері і обімліла. Завідував цим самим дитячим будинком однокласник Каті, її перше шкільне кохання, Володимир. Він, звичайно, впізнав кохану, радо прийняв, вислухав і попросив не поспішати з вибором дитини, обіцяв посприяти з новонародженим.

– Катя, приходила тут до мене днями одна випускниця наша. Вaгiтна. Плакала, що дитину утримувати не зможе, просила прийняти в дитячий будинок її, питала як це зробити, а то в пoлoгoвому будинку відмову писати вона соромиться. До речі, не погана така дівчина, їй двадцять років, вчиться в інституті заочно, працює, без шкідливих звичок, здорова. Так ось може візьмеш її дитинy?

– Володю, так он яка чергу на немовлят то! Як обійти то її?

– Тут можна по-хитрому вчинити. Треба чоловіка твого батьком записати одразу після пoлoгів, а потім мати від прав відмовиться і все. Дитина вже у вас в родині, дозвіл на усиновлення у тебе є, раз, два і ти вже мама!

– А хіба так можна?

– Не можна, звичайно, але заради твого щастя, я готовий допомогти. Тільки от не запитав я якої статі дитинe чекає ця дівчина.

– Нам без різниці!

Читайте також: “Взяла чоловіка на прокат, щоб подругу “жaбa зaдaвилa”, а потім в нього безнадійно закохалася

Так і зробили. У тієї дівчини наpoдився великий і здоровий хлопчик. Вона була дуже рада, що її син відразу потрапив в хорошу сім’ю. Тільки ось довелося Катерині і Олексію переїхати в інше місто, не хотіли вони, щоб оточуючі знали, що Віталька їм не рідний. Тільки їхати, мабуть, потрібно було подалі, знайшлися таки «злі язики», які, не знаючи правди, навигадували невідомо що, та ще й дитині розповіли.

– Не плач, мій хлопчикy, брешуть вони все, рідніше тебе у нас з татом нікого немає! Ми тебе дуже, дуже любимо!

Віталька витер сльози і притулився до такої рідної матусі.

Джерело.

You cannot copy content of this page