fbpx

– Мамо, навіщо ти привела цю дівчину в мою кімнату? – здивовано запитав Богдан. – А це, Бодя, твоя майбутня наречена! Знайомся! – захоплено відповіла жінка

Син заклопотано дивився то на дівчину, то на матір. Про себе він зазначив, що вона дуже симпатична. Довге темно-русяве волосся, великі карі очі і худа, приємна фігура.

– Сину, не став зайвих запитань. Ти б краще поцікавився у дівчини, як у неї настрій, як її звуть, і сам би представився! – відповіла жінка похилого віку і швидко вийшла з кімнати свого сина. Богдан і незнайомка залишилися удвох в кімнаті. Богдан дивився на неї і мовчав, не знаючи, що сказати … Потім, ніяково простягнув їй руку, представився і запитав, як її звуть. Дівчина скромно посміхнулася і тихим голосом відповіла: – Аня.

-Дуже приємно, Аня! Як ти з моєю мамою познайомилася? – задав перший питання, яке дуже цікавило його.

– О, ми незнайомі! Моя мама подруга твоєї – відповіла відразу дівчина.

– А яким чином ти опинилася у мене в кімнаті? – дівчина трохи почервоніла після цього питання.

-Ну-у-у, твоя мама сказала моїй мамі, що ти … самотній і хотів би познайомитися з дівчиною. Я теж самотня і не проти нового знайомства.

– Ну, що ж тоді, Аня, підемо продовжимо знайомство в іншому місці. Дівчина погодилася кивком голови і вже через кілька хвилин парочка гуляла по місту, поїдаючи солодку вату.

Читайте також: – Олено, ну ти подумай добре. Твій Михайло – середній син, йому ж нічого не світить. Он, старшому синові, батьки і весілля зробили, і на квартиру гроші додали, молодший їх двушку 100% «отримає». А твій Міша пролітає

Вони розговорилися, пізнали один одного трохи краще. Дівоча боязкість зникла, і Аня розповіла Богдану багато смішні історії з життя. Коли стемніло, дівчина захотіла йти додому, але Богдан запросив її додому на чай. Вдома мати Боді, як ніби знала, що він повернеться не один і приготувала свіжий чай, ще й чоловіка відправила купити торт.

Вони весело провели вечір, а на наступний день знову зустрілися. Що було далі – не знаю, мені не розповіли, але думаю, вони одружилися і виховали багато-багато діточок.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

You cannot copy content of this page