– Олено, ну ти подумай добре. Твій Михайло – середній син, йому ж нічого не світить. Он, старшому синові, батьки і весілля зробили, і на квартиру гроші додали, молодший їх двушку 100% «отримає». А твій Міша пролітає

– Ми з Мішою одружуємось! – радісно я повідомила подрузі, а вона мене правдою приголомшила:

– Олено, ну ти подумай добре. Твій Михайло – середній син, йому ж нічого не світить. Он, старшому синові, батьки і весілля зробили, і на квартиру гроші додали, молодший їх двушку 100% «отримає». А твій Міша пролітає, як і де жити будете?

Оленка засмучено слухала подругу і навіть не знала, що їй відповість. Міша насправді «пролетів» і з весіллям, і з житлом. Грошей у його батьків, після одруження старшого сина не залишилося. Правда, майбутні свекри Олени запропонували оформити на себе кредит, з умовою, що виплачувати його будуть молоді.

Мама Олени, до речі, подарувала на весілля 20 тисяч, вистачило їх на оренду весільної сукні і покупку костюма для нареченого, взуття, обручок, ​​оренду авто і ще деяких дрібничок. Зіграли весілля. З подарованих грошей третину відразу ж пішла на погашення взятої в банку суми. Так простіше, вирішили молоді, хоча б відсотки не будемо платити великі.

Орендували квартиру поруч з роботою, два роки жили від зарплати до зарплати. З премій купували собі речі, взуття, потрібну техніку, без якої було складно в перший час.

Жили молоді більш ніж просто скромно і батьки це бачили, але притензії висловлювати не переставали. Батьки чоловіка наполягали на тому, щоб Лєна з Мішею подумали нарешті про дітей, пара же відмовлялася, поки не вирішать своє квартирне питання.

Мама Михайла стала думати, як допомогти синові з житлом. Єдиний розумний варіант – додивитися самотнього пенсіонера. Тільки ось де його знайти. Багато хто хоче житло отримати «на халяву», тому в нашому місті люди похилого віку самотні майже всі вже давно під наглядом.

Знайшла жінка собі бабулечку через знайомих: божий одуванчик років 70, худенька, хвороблива, ходить пагано. Вирішила, що старенька довго не проживе. Кілька років зусиль і все – бабулька піде на небеса, вона отримає квартиру. Старенька перші місяці поводила себе нормально, але через півроку почала показувати характер, та й з головою проблеми почалися певні.

То їй терміново потрібні котлети, протягом години привези і все. То їй хочеться відбивних, як раніше подавали в ресторанах, то млинці подавай їй домашні з м’ясом. Жінка моталася на маршрутці часом по 2-3 рази на день, заспокоювала себе тим, що скоро отримає квартиру. Влітку у бабусі почалися глобальні проблеми зі здоров’ям. Забуває вона, на що витратила гроші, забуває закривати двері, коли йде, плюс, тиск скаче і цукор піднімається.

А тут і взагалі впала у ванній рано вранці. Падаючи, кран зачіпила і затопила сусідів. Прокинулась вона коли, вся її квартира була у воді. Бабусю поклали в лікарню. Зараз мама Михайла воює із затопленими сусідами, мужик погрожує, що вона йому повинна переробити весь ремонт.

– Що з бабульки я взяти можу, шукай ти гроші, раз квартира тобі дістанеться!

Читайте також: 15-річна подруга нашої доньки закохалася в мого чоловіка. А днями до нього на роботу прийшла, зухвало одягнена, розфарбована, підбігла до нього, поцілувала і голосно запитала: – Любий, куди поїдемо, до тебе чи до мене?

Поскаржилася дільничному, той ніби як приборкав мужика. Порадив йому, зафіксувати збиток і оцінити його, а потім подати в суд, на бабусю.

Молода сім’я, до речі, за той час розпалася. Кажуть, що занадто вони різні люди. Мама Михайла, при цьому, не відмовляється від догляду за бабулькою. Каже, що не просто так весь цей час бігала. Пізно відступати.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!