fbpx

Мамина копія: дочка зірки серіалу «Роксолана» зростає справжньою красунею (фото)

Здається, що тільки вчора Мер’єм Узерлі була палкою рудоволосої Роксоланою, а сьогодні вона вже серйозна і турботлива мама 4-річної доньки Лари. Дівчинка зростає точною копією зіркової мами – і це видно по фотографіях, якими Мер’єм щедро ділиться з шанувальниками.

“Ваша дочка – талант! Впевнена, вона теж стане відомою актрисою в майбутньому”, “Яка чарівна дівчинка. Так підросла за останній рік!”, “Ну просто копія мами”- написали шанувальники Мер’єм.

Лара успадкувала свою зовнішність від мами: у неї очі кольору морської хвилі, світла порцелянова шкіра і дивно мила усмішка. Точно так же, як у Мер’єм!

Мер’єм Узерлі чесно зізнається, що роль матері подобається їй найбільше. Вона не втомлюється повторювати, як сильно любить свою єдину дочку. Мер’єм відповідально підходить до виховання дочки, проте актрису можна назвати суворою мамою. Ларі дозволено користуватися планшетом, годинами дивитися мультфільми, грати у дворі з іншими дітлахами. У той же час, Лара не лінується займатися танцями, плаванням, а також вивченням іноземних мов.

Читайте також: Вaгiтна Олена Шоптенко вразила обличчям без макіяжу (фото)

Нагадаємо, що Мер’єм наpoдила свою дочку від турецького бізнесмена Джана Атеш. Чоловік залишив актрису після того, як дізнався новину про її вaгiтнiсть. Після наpoдження дочки Мер’єм довго приховувала личко малятка.

Однак зараз “Роксолана” охоче публікує знімки коханої дочки і дякує шанувальникам за щирі компліменти.

My little 🐠🐟🐬🐳 #karneval #fasching #karnaval #carnival ❤️🐠🎉❤️😘

Публикация от meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem)

❤️❤️❤️

Публикация от meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem)

#earlybird #happy #love #family #loveofmylife #winter ❤️🤗😍😇♥️❤️

Публикация от meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem)

Джерело.

You cannot copy content of this page