fbpx

-Марійко, нагадую тобі, ти не поїхала у Францію женихів собі шукати, а захистити дитину та й себе. Чоловік твій пішов служити. Повертайся порядною та вірною жінкою. Чуєш?

Просто так ніколи не буває. Завжди є щось, що дасть питання для чого або чому вийшла така ситуація.

У Марії, моєї рідної сестри вийшла така доля, що чоловік пішов нас захищати. Вона з дитиною виїхала у Францію.

Не пройшло і року, як телефонує мені Марія і каже:

-Знаєш, Оленка, а я вже тут адаптувалася. Мені навіть подобається тут жити. Уже на роботу пішла і залицяльнікив маю. Франческо так зі мною щебече. Навмисно так приходить на роботу до мене, щоб пощебетати зі мною.

-Як? відповідаю я, а чоловік твій? Ти що йому невірна хочеш бути, він же пішов захищати наші землі. Трошки перечекаєш наш стан і коли все закінчиться повертайся. Дай Бог і чоловіка Боженька вбереже.

Марія знітилася, і мовчить у телефон, недумала, що я так скажу. Ну а що мені казати, хіба то неправда.

За рік часу, думала буде розповідати як вона сумує, хоче всього доброго у сімʼї, а тут таке, уже думає про інших чоловіків.

Та ще й каже мені:

-Оленко, ти ж дивися не балаболь там своїм те, що я розповідаю, бо я хотіла поділитися з тобою своїми змінами у житті.

-Марійко, нагадую тобі, ти не поїхала у Францію женихів собі шукати, а захистити дитину та й себе. Повертайся порядною та вірною жінкою. Чуєш.

Читайте також: І раз… Життя знімає всі маски. Як можна довіритись комусь, після брехні і зради. Чи справедливим є кохання – ти віддаєш всю себе, натягуєш рожеві окуляри, тобі кажуть довіряй мені, я тебе ніколи не покину

У різних клопотах минула наша осінь.

А що б ви сказали на це?

Автор: Орися  Весела. Передрук заборонений.

You cannot copy content of this page