fbpx

Марія Яремчук йде зі сцени: співачка озвучила істинні причини такого рішення (відео)

Є артисти, які просто сповідаються на сцені, розповідають щось своє особисте, пережите, переболіле. Це завжди їхня авторська пісня, і майбутнє – саме за такими людьми.

Таку думку висловила українська співачка Марія Яремчук в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK.

«Я дійсно потрапила в конвеєр шоу-бізнесу і також бігла за тим самим, за чим зараз женеться 99% українських артистів. Як глядач я завжди оцінюю виступи співаків так: або мене «чіпляє», або ж ні. Або я йду після виступу на піднесенні і мені хочеться творити, закохуватися і просто жити, або ж мені все одно, але було гарно візуально», – розповіла Яремчук.

Співачка пояснює, що дуже багато артистів українського шоу-бізнесу не є відвертими зі своєю аудиторією, а тільки намагаються бути в тренді чергових тенденцій.

«За що я дуже сильно поважаю Славка Вакарчука, так це за те, що він «трушний» співак, тобто чесний. І всі в один голос можуть сказати, що його музика абсолютно геніальна.

Такі співаки, як Вакарчук, можуть не випускати нові хіти протягом року-двох, але від цього їх не стануть менше любити. Такі люди просто сповідаються на сцені, розповідають щось своє особисте, пережите, переболіле. І це завжди їхня авторська пісня», – підкреслила Яремчук.

Натомість, додає вона, артисти, які завжди женуться за трендом, повинні пульсувати ще крутішими кліпами та піснями. І як тільки вони не з’являються півроку на радіо, то вже і не дуже пам’ятають, хто вони такі.

«Я взагалі вважаю, що майбутнє за артистами, які самі писатимуть собі тексти і музику. Адже це дуже відчувається, коли творчість є унікальною і йде від душі, а коли – як у всіх», – зауважила Марія Яремчук.

Читайте також: Анна Седокова показала чималий вaгiтний живoтик (фото)

Нагадаємо, Марія Яремчук повідомила несподівану інформацію. Артистка розповіла про рішення, яким здивувала багатьох підписніків і шанувальників.

Марія Яремчук на своїй сторінці в Instagram написала про те, що покидає сцену.

З непідробною радістю повідомляю, що Марія Яремчук доспівує останні концерти і припиняє творчу діяльність.

Зовсім скоро Марія Яремчук пообіцяла розповісти, що послужило причиною такого рішення.

А поки шанувальники вважають, що артистка вирішила змінити образ і сценічне ім’я, тому лише тимчасово залишає сцену.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=46&v=0YEtNpUQMVg

Джерело.

You cannot copy content of this page