fbpx

Маша з “Татусевих доньок” вразила неймовірною зовнішністю у 31 рік (фото)

Ви ж пригадуєте гламурну Машу з серіалу “Татусеві доньки”, яка жити не могла без косметички та хлопців? В житті Мирослава Карпович зовсім інакша, хоча й зізнається, від своєї героїні перейняла любов до захисту шкіри.

Актриса не приховує, що багато уваги приділяє очищенню, зволоженню і живленню шкіри свого обличчя.

Читайте також: “Навіщо та сукня”: шанувальники висміяли образ Ані Лорак (фото)

Тій самій гламурній дівчинці Маші з серіалу «Татусеві доньки» вже 31 рік, проте в це складно повірити, переглядаючи фотографії актриси, яка виконала цю роль. Мирослава Карпович завжди відрізнялася «дитячим» особою, і з віком ця особливість їй тільки на руку, адже, як мінімум, їй дають на кілька років менше.

Втім, справа не тільки в генетиці, а й в догляді за обличчям. Актриса не приховує, що багато уваги приділяє очищенню, зволоженню і живленню шкіри свого обличчя. Саме ці три пункти Мирослава вважає найважливішими і саме це допомагає їй виглядати молодо. Але і без сучасних процедур справа не обходиться.

“У зв’язку з частими перельотами, в процесі яких шкіра втрачає вологу, весь цей чудо-косметологічний букет мені просто необхідний. І ті, хто говорить, що в моєму віці ще рано, не праві. Вже краще підтримувати шкіру в тонусі спочатку, щоб потім не довелося вдаватися до крайніх заходів. Та ж мезотерапія дозволяє кожній жінці якомога довше протриматися «на плаву», не здаючись в полон років”, – говорить Карпович.

Джерело.

You cannot copy content of this page