fbpx
Без рубрики

Мати чоловіка з тестем вважають, що я найкраща невістка, вони кажуть чоловікові, що йому пощастило. Але крім цього вона за спиною таке наговорюють на мене, що аж страшно

Свекруха подзвонила одразу мені, вона подумала, що я чекаю дитину, і сказала, що всі в цьому стані проходять через це і пройдеш і ти.

Наймолодший брат чоловіка хоче одружитись і зробив дівчині пропозицію (ми дізналися про це з інтернету, його дівчина це опублікувала).

Вчора у розмові з чоловіком з’ясувалося, що якщо брат не зможе заробити гроші, то чоловік та ще один брат оплатять йому весілля.

У чоловіка у сім’ї багато дітей. Ми виїхали в іншу країну рік тому, ми маємо дітей. Мені не те щоб грошей було шкода, але справа в іншому.

У шлюбі ми 6 років, із яких 5 років прожили в рідній країні. Жили ми в селі, чоловік завжди їхав на заробітки, особливо влітку.

У нас було два городи, кури та інші тварини. Всю цю відповідальність за дітей та господарство нести доводилося мені.

Мені було дуже важко, бо не було з ким залишити дітей, але я якось справлялася.

Мої батьки мешкали в іншій країні.

Свекруха має дочку, найстаршу, вона багатодітна, їй завжди допомагали: сиділи з дітьми, купували подарунки дітям, допомагали з городом, закрутками, особливо їй допомагав наймолодший, у якого зараз весілля.

Він сидів із дітьми, а свекруха часто приносила їм їжу. Наприклад, у день народження у тестя ми принесли торт, свекруха дала кожному по шматочку, а решта сказала, що віднесе до дочки.

Я розповім тільки один випадок їхньої «допомоги» мені. У мене зі здоров’ям не все гаразд, але ми з чоловіком нікому не скаржилися.

Був час, коли старшій дитині було 3 роки, а молодшій навіть року не було.

Мені було так погано, що я не могла встати з дивана я не могла сприймати запахи їжі, годувати та готувати їжу для дітей було нестерпно, я навіть не могла ходити.

Чоловіка не було вдома, він зателефонував своїм родичам із проханням допомогти мені.

Свекруха подзвонила одразу мені, вона подумала, що я чекаю дитину, і сказала, що всі в цьому стані проходять через це і пройдеш і ти.  Ти не виняток.

Я не стала пояснювати їй, що я не чекаю дитину, тому що я не маю сил. Багато чого можна розповісти про їхню «допомогу» мені.

Свекруха з тестем вважають, що я найкраща невістка, вони кажуть чоловікові, що йому пощастило. Та за спиною виглядає все по-іншому.

Я не знаю, як вчинити у цій ситуації. Навряд чи брат зможе заробити достатньо грошей на весілля. Мені не дуже хочеться сваритися із чоловіком через ці гроші.

Я не жадібна, просто мені прикро через ставлення до мене та до моїх дітей.

Автор:Оксана

You cannot copy content of this page