“Мені лінь було вечерю готувати, тому ми вирішили до вас прийти” – заявила подруга. Поїли, нахамили і пішли

Минулий понеділок дався мені важко, всі вихідні лив дощ і я нічим не займалася. На роботу йти лінь, холодно, відпрацювала, думаю, приїду, приготую вечерю і ляжу на свій диван, ну не тут то було..

Вийшла на вулицю, чекаю чоловіка, дзвінок, подруга скучила, я не відповіла, чоловік уже під’їжджав. Тільки сіла в машину, приходить повідомлення: «Ми ввечері до вас в гості завітаємо!» Ну які гості в понеділок? Та ще в таку мерзенну холодну дощову погоду.

Написала подрузі, що в холодильнику пусто, випивати нам не можна, та й настрою немає ніякого. Подруга почала дзвонити, умовляти, напрошуватися до мене в гості. Чоловікові вже це все набридло, жестом показав нехай приходять, тільки б відчепилася від мене.

Чоловік сказав, що приготував плов і запропонував заїхати в магазин купити що-небудь до чаю і готовий салатик. Гуляємо по магазину, купила салат морква + спаржа, торт, фрукти, ковбасу, сир, скумбрію. Приїхала додому і відразу на кухню все нарізати, накрила на стіл, зробила бутерброди, а гостей все немає, обіцялися до 19 бути, а самі майже о 20 заявилися.

Ми голодні, з роботи ж, сіли за стіл, чоловік подруги засмутився, що без розважальних напоїв, але я попередила, нам на роботу. Запитала чому на вихідних не приїхали в гості, подруга сказала, що на вихідних вдома наготовлено було, а сьогодні їй лінь готувати. Наша вечеря їм не сподобався, чоловік подруги не любить рис, подруга спаржу, а плов то у нас своєрідний з курячою грудкою і курага з родзинками.

Чоловік подруги сказав, що ми могли б щось смачне приготувати до їх приходу, я відповіла, що ми їх в гості не чекали і не кликали, якби запросили, то напевно приготували щось особливе. Бутерброди, ковбаса з сиром, риба і торт полетіли миттю. Хоч їжа наша їм не сподобалася, просиділи до півночі, а я потім ще хвилин сорок прибирати.

Діти їли все і плов з сухофруктами їм сподобався, годин до 22 грали спокійно, потім почали проситися додому. Вранці свою дитину розбудити не могла. Я не люблю ходити в гості, приймати гостей люблю, але тільки коли я підготуюся і запрошу. Прийшли без запрошення, висловилися про несмачну їжу і пішли, навіть не запропонували допомогти прибрати зі столу.

А я чомусь завжди у подруги на роздачі і на миття посуду, скільки суконь я зіпсувала своїх на її святах. З порожніми руками ніколи не приходжу, дітям завжди приношу шоколадки, фрукти. Подруга просить приготувати голубці або перець фарширований до столу на її свята, від мене завжди йдуть з повними контейнерами, а тут поїли, нахамили і пішли. Правильно кажуть: «непроханий гість …»