Меркурій у поєднанні з Марсом 10 листопада: чим небезпечний цей день

10 листопада обіцяє бути небезпечним днем. Астрологи відзначають, що цього дня буде актуальним напружений аспект між Марсом та Меркурієм — двома потужними планетами, які можуть перевернути наше життя з ніг на голову.

Цей день входить до числа найнебезпечніших, і це зовсім не перебільшення. Сьогодні всім нам варто бути обережнішими в словах та діях. Почати день варто з позитивної ноти – з добрих слів, гарного настрою. Це допоможе нівелювати частину проблем, що посилаються нам планетами.

Зриви планів

Навіть найпродуманіші плани можуть руйнуватися під дією незрозумілих подій. Це найголовніша проблема, особливо для людей, які звикли складати список справ заздалегідь. Хорошим вирішенням цієї проблеми вважатимуться наявність запасного плану.

Підвищена агресія

Меркурій та Марс – гримуча суміш. Люди в такі дні, як сьогодні, стають агресивними та непоступливими. Все найгірше, що в нас є, вирветься назовні. Наслідки можуть бути дуже плачевними. Цей день може стати часом сварок, конфліктів. Остерігайтеся токсичних людей і намагайтеся самі не поводитися таким чином.

Фінансові негаразди

Меркурій — фінансова планета, а Марс теж пов’язаний із сферою грошей та роботи, але трохи в іншій проекції. Як результат — сьогоднішній день можна вважати найнесприятливішим для початку нових справ та переговорів. Будь-яке ділове спілкування потрібно звести до мінімуму, оскільки на вас можуть очікувати великі неприємності. Домовитись ні з ким не вдасться.

Також важливо остерігатися великих витрат. Сьогодні астрологи рекомендують не витрачати гроші, якщо є така можливість. Остерігайтесь обману з боку продавців та помилок зі свого боку.

Плітки та чутки

Людям властиво сьогодні перебільшувати і спотворювати факти. Це негативно позначиться на вмінні знаходити спільну мову. Більше того, якщо хтось почне говорити про інших людей різні гидоти, це повернеться йому в найближчому майбутньому невдачами в різних сферах.

Зниження мотивації

Вже з самого ранку можливий розклад, за якого ми втратимо мотивацію та бажання щось робити заради свого блага та блага нашої родини, колективу. Це нормально у такі дні. Коли Марс і Меркурій у конфлікті, це викликає в нас поява дисонансу, лінощів і зневіри.