Мій коханий з заробітків приїхав сам не свій. Гроші привіз хороші, але був в якійсь прострації. Пізніше з’ясовувалося, що моя співробітниця розлучається, і мій чоловік переїжджає до неї. І щоб я не хвилювалася, вони мені обіцяли допомагати грошима

В кінці дев’яностих років мені було трохи за тридцять. До нас у відділ ревізії прийшла працювати молода дівчина. Мені вона відразу не дуже сподобалася. Було в ній щось неприємне. Вона тільки вийшла заміж і вже всім розповідала, що її обранець негідник. Я тоді ще подумала: «Навіщо ти, дівчинко, заміж вийшла? На таких відносинах далеко не заїдеш».

Тоді були популярні комерційні тури в Польщу. Народ скуповував всяку дрібницю тут і їздив продавати там. На той час виходили непогані гроші. Ось вона і зібралася в таку поїздку вже не перший раз. Наші столи стояли поруч, і я вирішила докладніше з’ясувати, що і до чого. У цю поїздку поїхав мій чоловік. Я тоді виявилася на третьому місяці вагітності. Ми дуже хотіли дитину, нічого не виходило шість років, і ось нарешті сталося диво.

Чоловік з об’ємними сумками висунувся на заробітки. Вся надія нашої сім’ї була тільки на нього. Я дуже зраділа, що моя колега взяла мого чоловіка з собою. Вона і підкаже, як краще. Тим більше, що виїхали вони за все на півтора тижні. Чекала його назад з грошима і фантазувала, як облаштуємо дитячу. Ще думала про те, як можна в людях помилятися! Ось вона мені відразу не сподобалася, а виявилася нормальною дівчиною. Лаяла себе за поспішні висновки.

Мій коханий приїхав сам не свій. Гроші привіз хороші, але був в якійсь прострації. Пізніше з’ясовувалося, що моя співробітниця розлучається, і мій чоловік переїжджає до неї. І щоб я не хвилювалася, вони мені обіцяли допомагати грошима. Ось тобі і поспішні висновки! Значить, не даремно мене внутрішній голос попереджав! Вона виявилася все-таки віроломною розлучницею.

Немов у тумані я проходила весь термін, народила дівчинку. Чоловік забрав мене з малятком з пологового будинку і сказав, що хоче бути тільки зі мною і нашою донькою. Я його пробачила! Коли я вийшла з декрету, ця співробітниця вже у нас не працювала. Потім я народила ще й хлопчика. Чоловік був на сьомому небі від захвату. І неприємна історія з часом забулася і незабаром зійшла нанівець.

Нещодавно дочка привела до нас в будинок свого викладача з інституту. Виявилося, він хоче з нею одружитися. Дочкі двадцять, а мужику під 50. Хоч він і моложаво виглядає, але це не молодий вік. Ми з чоловіком, звичайно не в захваті, але їй вирішувати! Не буду довго ходити колом, але з’ясувалося, що наша дочка викрала його з родини. Дружина його просто в сказі.

А знаєте, хто опинився його колишньою дружиною? Ніколи не повірите! Саме та моя співробітниця з дев’яностих. Життя все-таки дивна штука. Людина робить вчинок і відповідь рано чи пізно наздоганяє. Зробив щось хороше, наздожене хороше! А якщо дія була поганою, то і це повернеться! Все спрацювало за законом бумеранга! За дочку переживаю, звичайно, намагаюся підтримати, розуміючи, що кожен в цьому житті проходить свої випробування.