fbpx
Скандал,  Шоу-бізнес

“Міс Україна-2018”, у якої відібрали корону, нарешті прокоментувала скандал (фото)

Учасниця конкурсу краси, яку позбавили титулу і корони за те, що вона приховала наявність 4-х річної дитини, нарешті порушила мовчання.

Тільки сьогодні всі ЗМІ писали про те, що переможницю конкурсу «Міс Україна 2018» Вероніку Дідусенко позбавили титулу і корони. Причиною стала недостовірна інформація, яку надала про себе переможниця. Заповнюючи анкету і двічі підписуючи договір, Вероніка не повідомила, що була одружена і має 4-х річну дитину, тим самим порушивши обов’язкові умови участі у конкурсі краси.

З офіційною заявою вже встигли виступити організатори конкурсу, які повідомили про дискваліфікацію Вероніки і анонсували повторний тур на переобрання нової міс України. Сама ж винуватиця скандалу ніяк не коментувала ситуацію.

А кілька годин тому на своїй сторінці в Instagram Вероніка звернулася до своїх підписників:

«Друзі, я ніколи не була блогером, але нас вже більше 10000. Дякуємо за Вашу щиру підтримку в такий непростий для мене час! Ви – Фантастичні!»

Читайте також: Красунчик більше не холостяк: Дмитро Черкасов одружився (фото)

Своїм коментарем колишня «Міс України» викликала бурхливу реакцію: Вероніку звинувачували в обмані. Деякі навпаки підтримали і висловили думку, що наявність дитини не може бути перешкодою і підставою для позбавлення звання «Міс України».

Були і ті, хто згадав історію з Владою Литовченко, яка в 1995 році брала участь у конкурсі, будучи матір’ю маленької дитини, і це не завадило їй завоювати титул і корону.

Багато цікавилися, чи буде Вероніка оскаржувати рішення про її дискваліфікацію, на що дівчина відповіла:

«У мене немає жодної претензії до комітету конкурсу «Міс Україна», вони прекрасно роблять свою роботу!».

Джерело.

You cannot copy content of this page