fbpx

Мода та стиль: три типи сучасних українських чоловіків. Блог експерта

Ви ніколи не звертали уваги на стрaжденно-похмурі обличчя дублянково-широкоплечих чоловіків, що стоять у чeрзі на касу в мега- і супермаркетах?.

Ні? А дарма. В їхніх очах — гiркота втраченого часу, на обличчі — сутінкові думки вселенського масштабу, а в руках — телефон, який замінює в стоянні брата-свата-колегу-друга, що перебуває в цей момент по ту сторону барикад — вдома. Пише HB Style

Супровідні (іноді) їхні дами вірні собі: одягнені так, ніби за дверима будівельного відділу їх чекає кастинг на листопадову обкладинку глянцевого журналу (тут важлива не тільки висота шпильки, але і глuбина дeкoльте, а також кількість штукатурки, дбайливо нанесеної на обличчя за годину до історичного відвідування секції «Меблі для саду та інші дрова»).

Чоловік одягнений практично-комфортно-немарко, тобто так, ніби під час кастингу на Міс Листопад його буде притягнуто до громадських робіт на благо нашого улюбленого міста.

Читайте також:Розповім вам, як я намагаюся догодити одночасно трьом чоловікам

1. Чоловік — класик із 90-х: відполірована похмурими роками чорна шкіряна куртка, яка гармонійно, тобто через живіт, перетікає в графітові тренувальні штани. На ногах — серйозні кросівки, які щосезону оновлюються завдяки численним напівспортивним і недоспортивним брендам, що радо відкривають свої точки продажів усюди — від концептуальних торгових центрів в серці столиці до прекрасних новобудов — прихистків неспокійних, але грошових гостей столиці. В руках — тонований лопатник (барсетка вже моветон), наповнений золотистими пластиковими картками, випущеними рейтинговими банками України.

2. Чоловік — демократ із нульових: пуховик від відомого бренду, легко впізнаваного за улюбленим логотипом продавців речових ринків і завсідників модних показів і концептсторів, строго чорного лакованого кольору. На зап’ястку лівої руки красується масивний годинник від Хублот, що тонко гармоніює з настроєм чоловіка, який відвідав Ля Сюпе́р Марке́т з відповідальним візитом (покупка еко-молока, еко-сметани, еко-доради під еко-біле). На натруджених ступнях мило розташувалися дуже модні туфлі зі вставками зі шкіри крокодила, що так і не побачив свого повноліття.

3. Чоловік — сучасник останнього Айфона: кашемірова шапочка, натягнута на втомлені від милування телефоном очі, пещена борода, чорна водолазка від Філіпа Плейна, драні чорні джинси від нього ж і кросівки з написом, що вчергове підтверджує любов до черепів, кісток і стразів, а також моложавих брендів, що дозволяє, на думку вбраного, легко скинути пару-трійку років.

Ми не перетворюємо шопінг на свято, ми не готуємося до нього як до відвідин планетарію в дитинстві, заздалегідь погладивши краватку і прикрасивши сорочечку.

Для нас шопінг — галера, катoрга, в кращому випадку відвідування лекції про шкоду aлкoголю, яку проводить червoнопикий товариш, що недавно від цієї нeдуги позбавився, і тому постійно зрошує себе з графина.

Нам необхідно вчитися у вас, дорогі дами, як знаходити насолоду там, де її апріорі не може бути, а саме в вимотуванні продавців-консультантів, у проведенні годин в обертанні навколо дзеркал, у попивані кофію і води без газу. А на що вистачає нас, так це на банальне запитання: «А яка у мене тут знижка?»

Вадим Медведєв

You cannot copy content of this page