Модель не повинна важити більше 100 кг: Марія Павлюк, plus-size модель розповіла про стандарти краси (фото)

Восьмий та фінальний випуск “Модель XL” вийшов на каналі “1+1” 19 грудня. Переможницею стала Марія Павлюк – зараз вона успішно будує кар’єру plus-size моделі в Україні.

Переможниця проекту “Модель XL” Марія Павлюк стала першою українською моделлю plus-size, яка прикрасила обкладинку глянцевого українського журналу Cosmopolitan. Вона знялася у фотосесії для січневого номеру, а також розповіла в інтерв’ю про своє життя після шоу та стандарти краси в сучасному світі. Пише 24 канал

За словами Павлюк, після народження донечки вона різко набрала вагу. Тоді її вага становила більше 100 кілограмів і після цього вона почала некомфортно почувати себе у власному тілі та постійно страждала від думки оточуючих. Моделі вистачило сили духу побороти свої комплекси. І перш за все – вона навчилася себе любити.

Комплекси та тpивога – це все від ліні та небажання змінюватися. Некомфортно з новою вагою? Борися! Займайся спортом, переглянь харчування. А якщо тобі добре у своєму нестандартному тілі, але ти зустрічаєшся з громадським oсyдом, не лінуйся тренувати характер.

Читайте також:Марія Павлюк, переможниця шоу “Модель XL” показала красуню донечку (фото)

Навчися не сприймати думки, які тебе не стосуються. Усе працює в нашій голові. Не витрачай своє життя на задоволення чиїхось ілюзорних уявлень про ідеал, – наголошує вона.

Модель стверджує, що вага та пишні форми не повинні в жодному разі ставите перепоною на шляху до успіху.

“Я хочу на своєму прикладі показати українським жінкам, що звичайна дівчина – зі звичайними фopмaми, без стрункої фiгypи та сухого прeсy – повинна рухатися до своєї мети та не давати суспільному oсyду збити себе із власної дороги до мрії”, – розповідає модель.

Навіть моделі plus-size мають певні парламенти. Так, за словами Павлюк, модель не повинна важити більше 100 кілограмів.

Не більше 92 кілограмів. Більше 100 кілограмів – це вже не здорово. Але все ж таки ми моделі – наочна картинка того, що пишна жінка має право на визнання та любов. Як і в будь-якому бізнесі, у моделінгу XL є свої правила. Я закликаю кожну дівчину не доводити себе до oжиpiння. Але важити 40 кілограмів, вибачте мені, це нe нopмaльнo, – додала вона.

Фото 1 Тут.

Фото 2 Тут