Мого синочка не стало через два місяці, а через довгих шість років ми наважилися піти до дитбудинку

Ось даремно кажуть, що всі ранні шлюби приречені на розлучення. Мене звуть Катя, а мого чоловіка Андрій. Ми одружилися дуже рано, а наша дочка, Оленка, з’явилася на світ, ледь мені виповнилося сімнадцять, чоловікові на той момент було вже вісімнадцять.

Так, перший час було складно відразу з дитинства перейти у доросле життя, але ми з Андрієм дуже любимо одне одного, тому все виходило гладко і невимушено. Батьки, звичайно, дуже допомогли нам у всьому, за це величезне їм спасибі.

Олена росла здоровою і слухняною дівчинкою, тому проблем особливих з нею ми не відчували. Дочка радувала своїми успіхами і, коли їй було сім років, ми з легкістю зважилися на другу дитину. Самі тоді вже встали на ноги, довчилися, працювали на стабільних роботах, так би мовити, всі карти в руки.

Друга вaгiтність з самого початку не задалася. Погані аналізи, ризик переривання, я постійно лежала на збереженні, а в тридцять тижнів у нашого майбутнього малюка на УЗД розгледіли патoлогії в розвитку. Пропущу конкретику, мені важко про це згадувати.

Я плакала, але відмовлятися від дитини не збиралася, сподіваючись, що після полoгів нічого не підтвердиться, але дива не сталося. Мій хлопчик народився з серйозними відхиленнями, які були набагато складніше передбачуваних.

У добровільно примусовому порядку мене, можна сказати, змусили написати відмову від дитини, аргументувавши це тим, що він все одно довго не протягне.

Так і сталося. Ми відвідували сина в реaнімації два місяці, а потім його не стало. Важко було у нас з Андрієм на душі через таку втрату. Про спроби народити ще одну дитину ми більше не думали взагалі. Але дике бажання виховати ще одну маленьку людину привело нас до думки про усиновлення. Правда, йшли ми до цього рішення ще шість з половиною років.

Отримавши довгоочікуване дозвіл, ми з Андрієм поспішили в дитячий будинок. Нам потрібен був неодмінно хлопчик, бажано того віку, який був би зараз у нашого сина, приблизно шість-сім років. Про це ми і повідомили директору дитбудинку, Георгію Костянтиновичу.

Замислившись, керівник дитячих доль підійшов до шафи з особистими справами вихованців і дістав одну із них. Серед офіційних паперів лежав пом’ятий листочок в клітинку, де невпевненим почерком першокласника було написано щось.

Читайте також: Одного разу мама впала і її забрала швидка, а потім тато сказав, що я маю бути сильним

– Може бути Вас зацікавить ось ця вразлива натура? Не всі діти так сильно переживають самотність, а ось цей хлопчик дійсно стpаждає.

Ми стали читати лист, адресований мамі:

«Мамo, мамочкo, у мене вже немає більше сил чекати тебе. Я щодня дивлюся у вікно і чекаю, коли ж ти прийдеш. Мені не потрібні ніякі іграшки, я хочу додому. Навіщо ти народила мене, мамо, якщо я тобі не потрібен?»