fbpx

Могилевська зробила раптове зізнання про головну конкурентку у “Танцях із зірками”

Співачка Наталія Могилевська, яка з третьої спроби перемогла в проекті “Танці з зірками”, розсипалася в компліментах своїй головній конкурентці по шоу Наді Дорофєєвій.

Про це йдеться в пості, опублікованому в Instagram-акаунті Могилевської.

Читайте також: “Я не кpисa і не сyкa”: Українська співачка нагадала Могилевській про зв’язок із Януковичем (фото, відео)

“Ми дуже подружилися з Надею і чекали результатів, тримаючись за руки. Ця перемога – наша спільна. Надя – приголомшлива ніжна квітка, яка розпустилася на українській сцені. Попереду “Голос. Діти”, де ми знову будемо змагатися за наших діток! І це буде добре і найкрасивіше змагання. Надюшо, люблю тебе!” – написала співачка.

Зазначимо, що протягом всього шоу Дорофєєву називали головною конкуренткою Могилевської, а суддя проекту, прима-балерина Катерина Кухар неодноразово говорила, що примою “Танців із зірками” є саме Надя.

Джерело.

Мы очень подружились с Надей и ждали результатов держась за руки. Эта победа наша общая. Надя потрясающий нежный цветок, который распустился на украинской сцене. Впереди " Голос Дети", где мы снова будем соревноваться за наших деток! И это будет самое доброе и самое красивое соревнование в одном из самых трогательных проектов 1+1 ! Надюша, люблю тебя💋 #mogilevskaya #могилевская #дорофееванадя #голосдети #голосдіти

Публикация от Наталья Могилевская (@nataliya_mogilevskaya)

You cannot copy content of this page