Молода дружина Тищенка поділилася зворyшливими світлинами з підрослим сином

Дружина відомого ресторатора, екс-судді кулінарного шоу “Майстер-Шеф”, а нині  “Ревізора” Миколи Тищенка, 22-річна піарщиця і журналістка Алла Барановська похвалилася святковими фото, зробленими до Нового року.

На одному фото позує тільки 10-місячний Давид в костюмі Санти. Пише lime.apostrophe

На другому – вся сім’я.  “Краще покажу посмішку сина, красивого брюнета чоловіка і своє волосся”.

Вона також розповіла, як іде підготовка до Нового року 2018. “Я чекаю мамин фірмовий оселедець під шубою”, – похвалилася Алла.

Читайте також:Молодий батько Микола Тищенко називає сина “Смурфіком”

До речі, і інші українські зірки діляться з шанувальниками на своїх сторінках в Instagram новорічним настроєм і показують, як вони нарядили головний атрибут Нового року.

С момента рождения Давида я успела сделать только две съёмки, а все селфи в телефоне лучше не показывать в соц.сетях, они рушат весь образ ухоженной молодой матери😂 Рядом с Давидом я всегда с гулькой, вокруг Давида всегда бардак с игрушками и бодики советского типа)) В парке у дома меня едва можно узнать)) Угги, ноу мейкап и десятки баночек/салфеток/пледиков/сосок😂 В общем, срочно вызвала Ию, чтоб хоть для семейного архива сделать пару кадров утром перед нг, где мама норм, но😂 Лучше покажу улыбку сына, красивого брюнета мужа и свои волосы😂🎉🎊 у меня все😂 P.s. Как подготовка к встрече 2018-ого?)) Я жду мамину фирменную селёдку под шубой и мчусь в Клипс!

Допис, поширений Alla Baranovskaya (@allabonya)