fbpx
Шоу-бізнес

“Морочила голову і погано обійшлася з Едітою П’єхою”: відомий актор розкрив темний бік Пугачової

Відомий актор Валерій Бабятинський давно перебуває з Аллою Пугачовою в напружених відносинах. Він не заперечує таланти примадонни, але все-таки вважає, що навіть унікальний музичний дар не може бути виправданням для грубості.

Актор згадав про те, як негарно, на його думку, обійшлася Алла Борисівна з Едітою П’єхою. У цьому вчинку він розгледів справжнє ставлення зірки до оточуючих.

“Одного разу Едіта хотіла прийти на концерт до Пугачової, а та відмовила їй в запрошенні. Але П’єха купила квиток, взяла букет квітів і з ним вийшла на сцену. На це Пугачова сказала: “Спасибі, вічна Ви наша!” – Ну що це таке? Едіта, звичайно, промовчала і ввічливо пішла. Загалом, вважаю, що Пугачова – paкoва пyxлинa і мeтacтази нашої культури”, – заявив артист.

Також Бабятинський образився на примадонну за те, що вона відмовилася прийти на святкування його 75-річного ювілею.

“Я дзвонив їй, вона мені морочила голову, а потім сказала, що не може прийти. Залишився неприємний осад. Але у мене до неї не тільки людські, але й творчі претензії є. Даремно вона раніше хизувалася своїм багатством. Духовність, моральність в радянській культурі були не порожнім словом. А в Алли Борисівни головним були кривляння, гримаси. Вона дуже обдарована людина, але несла в маси вyльгapність”, – заявив артист.

Читайте також: “Турок нервувати не буде?”: Лорак вразила шанувальників шикарною фігурою у спортзалі (фото)

Різкі висловлювання Бабятинського обурили багатьох шанувальників примадонни. Фанати впевнені, що Алла Борисівна давно довела свою геніальність і гідно займає місце на музичному Олімпі. До того ж, на думку шанувальників її творчості, Пугачова не зобов’язана відвідувати ювілеї всіх колег і знайомих.

Сама Алла Борисівна поки ніяк не відреагувала на чергову критику на свою адресу. У нещодавньому інтерв’ю Олегу Меньшикову зірка зізнавалася, що давно не звертає уваги на негативні коментарі.

Джерело.

You cannot copy content of this page