fbpx

Моя дочка закохалася в репетитора, а я втратила кращу подругу

Мене звуть Оксана. Зі своїм чоловіком ми познайомилися ще в студентські часи. Після закінчення університету ми одружилися і майже відразу у нас з’явилася дочка, яку ми назвали Вероніка.

Час пролетів швидко. Вероніка закінчила школу із золотою медаллю і планувала вступати до університету. Ми вирішили найняти їй репетитора, але моя подруга дитинства, Світлана, запропонувала послуги свого двоюрідного брата, який підробляв тим, що готував абітурієнтів до вступу в університет. Слава приходив до нас щовечора і займався з моєю донькою.

Незабаром дочка здала вступні іспити і вступила на бюджет, але недавно трапилося таке, після чого я не могла довго оговтатися. Одного разу мені зателефонувала Світлана і сказала, що нам потрібно терміново зустрітися. Чесно кажучи я була стурбована її дзвінком, але на зустріч погодилася.

Коли я прийшла, Світлана почала розмову зі звинувачень. Як виявилося моя дочка і Слава зустрічаються, тільки ось у Слави є наречена і вона чекає від нього дитину. Я пообіцяла подрузі поговорити з дочкою і напоумити її. Дорогою додому я зателефонувала їй, щоб поговорити з нею, але вона і слухати мене не захотіла. Сказала лише, що вона вже доросла і має право будувати своє життя без чужих вказівок.

Як я не благала дочку не лізти в чужі відносини, вона вчинила так, як вважала за потрібне. З тих пір минуло півроку. Слава і моя дочка одружилися. А я втратила подругу дитинства. Світлана з тих пір і бачити мене не хоче і звинувачує у всьому, що сталося мене. Ось так я позбулася подруги, з якою товаришувала багато років.

Фото ілюстративне з вільних джерел

Позначки:
facebook