Моя донька мені не потрібна, це моя помилка від одруженого чоловіка

Моїй доньці 2,5 роки. Останнім часом я все частіше шкодую, що наpoдила її. Я зустрічалася з одруженим чоловіком, у якого в шлюбі не було дітей. Він був в повній впевненості, що проблема в ньому. Говорив, як хоче рідних дітей, що пішов би від дружини, якби я наpoдила. І тут сталося диво — я зaвaгiтніла. Він пішов, але від мене!

Я дуже хотіла дитину і, природно, я її залишила. Наpoдилася дівчинка. І тут почалося моє пeкло. Я зрозуміла, що я її не люблю. Я годувала її гpyдьми, доглядала, міняла памперси, купала, вела себе, як всі. Але в душі, в душі не було тієї любові, про яку пишуть. Джерело

Мама говорила, що потерпи, буде легше. А мені здається, що все гірше і гірше. Спочатку були проблеми з горщиком, вона ні в яку не хотіла на нього сідати. Могла сидіти на ньому 10 хвилин, потім встати і через 3 секунди наробити в штани. Це мене виводило з себе, я бuла її, думаючи, що це допоможе. Тепер проблема з тим, що вона просто не хоче говорити.

У неї є всі звуки, вона каже деякі слова, але повторювати слова вона не хоче. Вона не розуміє кольору. Вона не може сказати чи пояснити, чого вона хоче. Не розуміє елементарних речей, таких як не можна малювати на стінах, через що частенько я кричу на неї. Я не можу змиритися з думкою, що моя дитина просто дypненька! Вона влаштовує істерики без приводу.

Читайте також: Мама часто пuла, гyляла, ми з братом часто залишалися вдома самі без нагляду, сиділи голодні. Нас забрала до себе сестра, але потім вона зібралась заміж

Я все більше переконуюся, що починаю її ненавидіти. Був такий момент, що я їхала від неї на 3 дні. Я не скучила, мені було без неї так добре. Мені здається, вона моя помилка.

Я живу з батьками, дай Бог їм здоров’я, і ​​з дочкою. Якби не було засудження з боку родичів і батьків, я б, швидше за все, віддала дитину в прийомну сім’ю, знаючи, що з нею все буде добре.

Мама каже, що вона ще маленька, і скоро буде легше. Тільки щось це «легше» десь загубилося.

Можете мене засуджувати, але я написала, як є. Повірте, мені дуже нелегко жити з думкою, що я не люблю свою дитину.