fbpx
Життя

Моя племінниця, Настя зустрічалась з одруженим чоловіком вже 5 років. В неї була від нього дитина, але чоловік не поспішав розлучатися з законною дружиною

Моя племінниця, Настя зустрічалась з одруженим чоловіком вже 5 років.

В неї була від нього дитина, але чоловік не поспішав розлучатися з законною дружиною.

Жінка сподівалася на краще, але вона й подумати не могла, що ображена дружина може скористатися її дитиною для помсти.

Одного дня жінка з чоловіком гуляли по торговому центру та вибирали подарунок для дочки чоловіка.

І тут до Насті підійшов її колишній учень хотів попередити жінку про те, що її кавалер одружений і в нього є діти.

Він же не знав що Настя про все сама чудово знає. А наступного дня коли жінка гуляла з трирічним сином на дитячому майданчику, то він раптово зник, проте знову вчительці на допомогу прийшов її колишній учень Тимур.

Він допоміг жінці знайти дитину, та разом з хлопчиком Настя йшла записку, в якій було вказано те, вона не покине чоловіка, то може гірко про це пошкодувати.

Назар так звали чоловіка, не зміг приїхати до Насті та її підтримати, а підтримав жінку Тимур, і вони разом пішли прогулятися в дитячий центр розваг.

І хлопець у відповідь попросив жінку позайматись з ним англійською, адже вона була викладачкою іноземної мови.

І тут подзвонив Назар і сказав що завтра приїде до жінки з речами. Настя була на сьомому небі від щастя, проте дзвінок у двері все змінив.

То був кур’єр з конвертом у руках, жінка відкрила та прочитала, там йшлося про те що якщо вона не покине зараз, то більше ніколи не побачить свого сина.

І жінка таки вирішила відказати свій чоловіка і більше з ним не зустрічатись.

То це ще як виявилось були не всі проблеми. Наступного дня до Насті в школу прийшла мати Тимура, та сказала щоб вона лишила її сина в спокої.

А Назар подзвонив і зустрівся з жінкою та сказав що поговорив з своєю дружиною і донькою і вони до шантажу не мають ніякої справи.

Вони обоє вже не розуміли, Хто б міг займатися такою гидкою справою. Та те що сталося дальше жінка ж Ніяк не могла очікувати.

Вечером до неї прийшла дочка Назара, та звинуватили її, тому що вона хоче звабити Тимура, з яким вони вже зустрічаються більше двох місяців.

Після цього Настя вже нічого не розуміла, для чого Тимур ходив до неї та признавався в коханні, якщо в нього була дівчина.

Та Тимур просто використовував дівчину.

Читайте також: Коханий сказав, що більше не хоче мене втрачати і готовий розлучитись та створити сім’ю зі мною, виховувати мою дочку, як рідну, також хоче спільних дітей

Як виявилося це він придумав шантажувати колишню вчительку, задля того щоб вона покинула Назара, та він зміг бути сам з нею, адже ще шкільних років був дуже в неї закоханий.

Настя від того всього вже була сама не своя і не бачила вже перед собою нічого. І виходячи зі своєї квартири, вона зіштовхнулася сусідом.

Чоловік побачив що жінка чимось дуже засмучена, то спробував поговорити.

Так у Насті і Максима зав’язалася розмова і жінка все розповіла незнайомцеві.

Це була несподівана та випадкова зустріч. Зустріч привела до того, що Настя зрозуміла, що з Назаром, то було дійсно все не по-справжньому.

А справжнє відбувається з нею зараз в цю хвилину.

Що скажете?

Автор: Нінель

Історія спеціально для сайту osoblyva.сom

You cannot copy content of this page