Моя розлучена подруга зустрічалася з розлученим чоловіком. Все у них було чудово, справа наближалася до весілля. Як розумна жінка, подруга відразу зрозуміла, коли буде офіційна пропозиція, і до чергового походу в ресторан підготувалася грунтовно – плаття там, туфлі, сумка, макіяж … Але такого фіаско вона не очікувала

Але справжнім шедевром стала зачіска, в яку для особливого шику були майстерно додані штучні пасма волосся. На наступний день вона зателефонувала мені і, регочучи як божевільна, повідала таку історію.

Спочатку все йшло, як не можна краще. Коханий заїхав за нею на відчищеній до блиску машині, подарував букет улюблених квітів приголомшив розмірами, плаття і туфлі ідеально вписалися в інтер’єр пафосного ресторану. Все було чарівно до тих пір, поки подруга не відчула, як під шматком м’яса зрадницьки тріснув вставною зуб. Вигляду вона, звичайно, не подала, але з їжею і широкими усмішками вирішила бути обережнішою.

Коли вони з коханим вийшли з ресторану, він щось їй сказав і вона, не втримавшись, весело розреготалася. Зуб на штифті вивалився з роту і забряжчав по тротуарній плитці. Її супутник, як будь-який вихований чоловік, відразу ж нахилився, щоб підняти те, що впустила жінка.

«Не треба, я підніму ЦЕ сама», зойкнула вона і блискавично нагнулася. Він уже й сам зрозумів, що йому не треба піднімати це і швидко випростався. О, боже, полою піджака він зачепив зачіску подруги, і довге пасмо її волосся повисло у нього на гудзику.

Супутник виявився справжнім чоловіком! Спочатку він подав їй руку і допоміг підвестися, потім поцілував і сміючись запитав: «ти тільки розкажи мені чесно, що у тебе ще вставне і накладне». Вони одружилися, живуть дружно і щасливо!

Фото ілюстративне з вільних джерел