Моя сестра працювала допізна і ми з її чоловіком часто ввечері були вдвох. Я найгірша в світі сестра

зізнатися соромно: я полюбила чоловіка моєї рідної сестри. Найгірше те, що вони шалено щасливі і закохані одне в одного.

Я – молодша в сім’ї. Моя сестра старше мене на п’ять років. Вона завжди була розумницею і красунею, а я. Я любила гуляти й веселитися. Коли моя сестра виходила заміж я й гадки не мала, що таке станеться зі мною.

Симпатія до чоловіка моєї сестри з’явилася у мене, коли я тимчасово вирішила пожити у них, поки шукала собі орендоване житло. Тоді я звернула увагу на чоловіка, який жив зі мною під одним дахом: він був вельми непоганий собою.

Під час нашого спілкування він був добрий зі мною, і мені в якусь мить здалося, що я йому не байдужа. Я стала всіляко перевіряти свою гіпотезу: одягала короткі спідниці, фліртувала з ним. Я так загралася, що не помітила, як стала засинати і прокидатися з думкою про нього.

Моя сестра працювала допізна, і ми з її чоловіком часто ввечері були вдвох. Ми дивилися комедії, розмовляли і сміялися. Одного разу під час одного з таких вечорів я намагалася його поцілувати, але він зупинив мене. Тоді я зрозуміла, що нафантазувала собі Бог знає що.

Мені стало так соромно, я хотіла крізь землю провалитися. Я втікла до себе в кімнату і не виходила звідти. Мені не хотілося жити. Я зрозуміла, що беззастережно закохалася в його риси обличчя, його сміх і ходу.

Вранці я і носа не показала на кухню, незважаючи на те, що зазвичай ми втрьох п’ємо чай. Мені було соромно, я не знала, як дивитися їм в очі. Тому поки вони були на роботі, я з’їхала в першу ліпшу орендовану квартиру, яку знайшла. Сестрі пояснила свою втечу несподіваною вигідною пропозицією.

Дні тяглися як місяці. Я сумувала за чоловіком моєї сестри. А потім вони прийшли до мене на новосілля. Я так рада була його бачити, так скучила, але сором перед ним і сестрою мене трохи остудив. Спасибі йому, що не акцентував увагу на моїй спробі його поцілувати і робив вигляд, що нічого не сталося.

Читайте також: “Як же ви мені набридли. То машину вам подавай, то власний острів, то щоб теща помepла, то щоб діти наpодилися”: З тієї зустрічі Машкине життя було сповнене сюрпризів

Ми сиділи за столом і розмовляли, а я крадькома дивилася на таке рідне обличчя. А потім моя сестра сказала, що чекає дитину і вона хоче, щоб я стала хрещеною мамою малюка. В той момент я немов прокинулася. Я погодилася і сказала, що мені потрібно відлучитися ненадовго. Закрившись у ванній, я гірко плакала.

Я розуміла всю нікчемність мого становища: вони одружені, кохають одне одного, скоро стануть батьками, а я? Що робити мені? Я жити без нього не можу. Як мені хрестити дитину коханого чоловіка? Це не правильно. Мені не можна його любити, але як змусити серце його забути? Якщо хтось читає мою сповідь благаю допоможіть.