fbpx
Життя,  Стосунки

Мудра притча про те, як невістка зажадала свекруху отрyїти

У стародавньому Китаї дівчина, яка виходила заміж, жила в будинку свого чоловіка і служила йому і його матері.

Так сталося, що одна дівчина, після весілля була не в змозі виносити постійні докори своєї свекрухи. Вона вирішила позбутися її.

Дівчина пішла до торговця травами, який був другом її батька. Вона сказала йому:

– Я не можу більше жити зі своєю свекрухою. Вона зводить мене з розуму. Не могли б ви мені допомогти? Я добре заплачу.

– Що я можу для тебе зробити? – Запитав травник.

– Я хочу, щоб ви продали мене отрyту. Я отрyю свекруха і позбудуся від всіх бід – відповідала вона.

Після довгих роздумів, травник сказав:

– Добре, я допоможу тобі. Але ти повинна розуміти дві речі. По-перше, ти не можеш отрyїти свекруха відразу, тому що люди здогадаються про те, що сталося. Я дам тобі трави, які будуть поступово вбuвати її, і нікому не прийде в голову думка, що її отрyїли. По-друге, щоб остаточно уникнути будь-яких підозр, ти повинна приборкати свій гнів, навчитися поважати її, любити, слухати і бути терплячою. Тоді ніхто не буде підозрювати тебе, коли вона пoмре.

Читайте також: Дзвінок з минулого: “Я радий, що одружився з нею, а не з тобою!”

Дівчина погодилася на все, взяла трави і стала додавати їх в їжу свекрухи. Крім того, вона навчилася контролювати себе, прислухатися до свекрухи і поважати її. Коли та побачила, як змінилася до неї ставлення невістки, вона всім серцем полюбила дівчину. Вона розповідала всім, що її невістка найкраща, така, про яку можна тільки мріяти. Через півроку, відносини між ними стали близькими, як між крoвними матір’ю і її донькою.

І ось одного разу дівчина прийшла до травнику і почала благати:

– Заради Бога, будь ласка, врятуйте мою свекруха від отрyти, якy я їй давала. Я не хочу вбuвати її. Вона стала найпрекраснішою свекрухою, і я люблю її.

Травник посміхнувся і відповів:

– Не хвилюйся, я не давав тобі ніякої отрyти. Те, що я тобі дав, це просто спеції. Яд був тільки в твоїй голові, і ти сама від нього позбулася.

Джерело.

You cannot copy content of this page