fbpx

Ми не бачилися з товаришем років п’ять, і сподіваюся, що більше ми не побачимося взагалі. Бо те, що він мені розповів за кухлем пива, настільки вкарбувалася мені в мозок, що нормально спілкуватися з цією людиною далі я просто не зможу

І справа в тому, що я знав його дружину: добра, красива, уважна, струнка, господарська, смачно готує, по тусовках не вештається, в знайомій компанії – відкрита, без комплексів. А які в неї ноги! Ну ось реально – ідеальна дружина в моєму розумінні.

Тут з’ясовується, що він з нею розлучився років зо три тому і зараз у нього нова дружина. Я почав з’ясовувати, чому вони розлучилися. Що ж було не так? Він спочатку не хотів розповідати, але три кухлі пива зробили свою справу, і його язик розв’язався.

Спочатку у них все було добре. Кохання, зітхання, іскри. Все було відмінно, ніяких проблем. Але поступово після весілля стан її здоров’я став погіршуватися. Стали частіше боліти голова і живіт, виявилися проблеми з серцем, гастрит і ще певні проблеми. Її стало часто нудити. Все це накопичувалося по наростаючій.

Каже, що їздив з нею по платним клінікам на діагностику і різні процедури. Здавалося безліч аналізів. Кілька разів лежала в лікарні. Їх витрати на медичні послуги сильно зрости і тепер туди витрачалася більша частина сімейного бюджету. На здоров’ї ж не економлять. Покращення наступали на якийсь час, але потім все ставало ще гірше. Він протримався рік. А потім втомився.

Вирішив, що дружина, яка постійно хворіє, йому не потрібна. Навіщо йому така хвора, коли навколо стільки здорових дівчат? А тут стільки всього витрачається: гроші, час, нерви. Плюс, на тлі всіх цих хвороб, вона зовсім перестала його хотіти. Тому він і вирішив розлучитися. Він навіть не поговорив з нею і не розповів справжню причину, тому що було соромно. І вчинив не як чоловік.

Він познайомився з якоюсь дівахою і закрутив з нею роман на стороні. Причому, особливо не ховався. Навмисно зробив так, щоб дружина про все дізналася. Чи то телефон з листуванням «випадково забув», чи то ще щось в такому роді. Загалом, його дружині все стало відомо. Він сказав, що її більше не любить, що зустрів іншу дівчину і подає на розлучення.

– Сергію, ну ти й ви..к! – сказав я йому на емоціях. Кинув на стіл «косар» за своє пиво, встав і мовчки пішов з бару. І всю ніч погано спав. Думав, як же таких людей тільки Земля носить? Що такі історії – вигадки усіляких ток-шоу на ТБ. Я не очікував, що в подібному мені зізнається мій приятель, з яким ми дуже давно знайомі. Зараз у нього нова дружина, і вона, природно, про все це навіть не здогадується.

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page