Ми з чоловіком живемо вже 7 років в шлюбі. За цей час встигли придбати житло, є малюк. Зараз чекаємо на появу другої дитинки на світ. А тут приїхала свекруха в гості і наше життя перевернулося

Чоловік трепетно ​​ставиться до мене. Дбайливо бере частину домашньої роботи на себе, постійно намагається відправити мене відпочивати. Сам ходить за покупками, миє посуд, іноді готує їжу. Стосунки у нас з чоловіком більш ніж ідеальні. Але є велике але. Свекруха.

Я завжди намагалася налагодити з нею контакт. Що я тільки не намагалася зробити! І подарунки дарувала, і допомагала по будинку, і навіть намагалася навчитися її улюбленому заняттю – в’язанню (брала у неї уроки). Але всі мої старання були марні! Напевно правильно кажуть, що чоловік назавжди залишиться для матері дитиною.

Чи то свекруха ревнує сина до мене, чи то вона досі не може змиритися з тим, що дитина виросла і має свою сім’ю. Так ось. Приїхала до нас в гості свекруха і вся життя перевернулося! То я неправильно посуд мию. На її думку не можна використовувати миючий засіб, потрібно користуватися виключно господарським милом. То я суп приготувала неправильно! У нього потрібно було покласти побільше цибулі і поменше моркви. То я сорочку чоловіка випрала не вірно! Не можна такі речі прати в машині! Як вона сказала «- Руки то на що тобі?».

А коли свекруха побачила, що чоловік сам ходить за покупками і миє посуд, вона так мене насварила, що мені насправді стало соромно! Хоча я ніколи не змушувала чоловіка робити це. Він сам намагається допомогти мені чим може. Я довго терпіла, на закиди свекрухи нічого не відповідала. Але в один прекрасний момент не витримала і закричала на неї: ” – Мамо! Їдьте додому, там і господарюйте! У нас своя сім’я, ми самі розберемося!”.

І тут почалося! “- Ти мене виганяєш! Я вам не потрібна! Ти все життя зіпсувала моєму синові! А Аленочка … така гарна дівчинка … До сих пір живе одна, Сергійка чекає! (Так звуть чоловіка). Що найдивніше. Коли свекруха поскаржилася чоловікові, він став на її бік. Він ніяк не може зрозуміти, що вона дійсно довела мене висловити їй все, що я думаю!

Тепер чоловік впевнений, що я маю намір вигнати його матір і налаштовую його проти рідної людини! Свекруха планує гостювати у нас до появи малюка на світ. А це ще 2 місяці! За цей час я просто збожеволію! Що робити і як підступитися до свекрухи, як налагодити з нею відносини просто не знаю. Але ж наша сварка все далі віддаляє чоловіка від мене!

Я довго терпіла її домагання, глузування, але в кінці кінців не витримала, зібрала дитину і поїхала в гості до сестри в інше місто.

Рішення поїхати від чоловіка я прийняла після нашої невеликої розмови. Увечері після вечері він запитав мене: « – Слухай, а дитина то взагалі моя?!». Таке питання поставило мене в безвихідь. В той день ми з чоловіком сильно посварилися. Я заявила, що йду від нього. Звичайно назавжди я йти не збираюся, просто погостюю у сестри тиждень.

Ви б бачили, як була в той момент щаслива свекруха! Вона почала повторювати чоловікові « – А я говорила! Вона справжня істеричка! Хоче мене зі світу звести!» І тут я все зрозуміла. Напевно в той час, поки мене немає поруч, свекруха вселяє чоловікові, яка я погана, гуляща і треба б розлучитися зі мною. Я впевнена, це саме вона запевняє чоловіка в моїй невірності і в тому, що наш малюк не його!

Поки я вирішила все гарненько обміркувати далеко від чоловіка і свекрухи. Я вважаю, що після народження малюка все налагодиться, а якщо чоловік невпевнений у тому, що майбутній синок його, то зроблю тест і доведу йому, що він був не правий. Звичайно я замислююся, як жити з людиною, яка тобі не довіряє. Але якось ми прожили 7 років і у нас було все добре. Що сталося зараз, просто не розумію.

Фото ілюстративне з вільних джерел