fbpx

Ми зайшли в кімнату в самий пікaнтнuй момент – з криками поздоровлень, бенгальськими вогнями, свічками на торті і хлопавками

Зовсім випадково дізналася, що у чоловіка вже більше ніж півроку є коханка. Вона його співробітниця по фірмі і коли мені по роботі припадало виїжджати з міста – вони зустрічаються у нас вдома. Сусідка одна здала.

Відряджень у мене багато – я дизайнер вархітектурній фірмі і багато замовлень по декору заміських будинків.

Так ось, як чоловік не ховався – вони приходили окремо, сусідка пару раз стала свідком, як він її висаджував за два квартали, сам їхав додому, а вона через 10-15 хвилин заходила. Жінка сказала мені, я простежила – і дійсно, побачила все сама.

Спочатку я була дуже зла, але стримала себе. Розлучення було неминучим- зраду я пробачити не зможу. Але вирішила оформити це красиво – щоб чоловікові запам’яталося на все життя.

Рішення прийшло швидко – як раз через 6 днів у чоловіка день народження намічалося.

Я сказала, що мене цілий день не буде в місті – виїдемо далеко за місто, так що відзначати зможемо тільки пізно ввечері. А сама вирішила зробити йому сюрпрайз.

Остаточно утвердилася в своєму рішенні, коли в його машині випадково побачила захований в дальній кут багажника пакет з шампанським, цукерками і упаковкою з красивою дорогою жіночою білuзнoю, яка мені за розміром ніяк не підходила. Я зрозуміла, з ким і як він збирається відзначати свщє свято.

Тоді я передзвонила його батькам, сестрі з чоловіком, нашим друзям і запропонувала зробити чоловікові сюрприз – завалитися додому з тортом, хлопавками та іншими веселими штучками. І попросила тримати ідею в секреті від нього, щоб сюрприз вийшов. А сестра повинна була все це знімати на відео.

Коли настав момент Х, ми тихенько зібралися на сходовій клітці, я своїм ключем відкрила двері і запустила вперед родичів і друзів.

Ми зайшли в кімнату в самий пікантний момент – з криками поздоровлень, бенгальськими вогнями, свічками на торті і хлопавками.

Далі я просто тихо пішла.

Друзі потім розповіли, що кoхaнка в одних панчохах сховалася в шафі, а розлючена мати чоловіка бuла його, чим бачила.

Може, хтось і скаже, що я свoлoта, але мені ні трішечки не соромно. Я подала на розлучення, незважаючи на всі вмовляння його і батьків, обіцянки, що це більше ніколи-ніколи не повториться. Він мені просто став неприємним.

Джерело

You cannot copy content of this page