fbpx
Життя

Мирина була щаслива в шлюбі, мала дім і багатого чоловіка. І все було добре, доки подругу з села в гості не запросила

Марина народилась і росла у невеличкому селещі, у звичайній родині. Вчилася вона досить добре, тому без проблем вступила до університету і незабаром переїхала жити до столиці.

Як і кожна дівчина, мріяла Марина про велике кохання і вдало вийти заміж. Зовнішність вона мала гарну, а тому незабаром познайомилася із чоловіком, який засипав її подарунками. Володимир був досить заможним і не менш впливовим. Можна сказати, що дівчна увірвала своє від життя.

Незабаром вона вийшла за Володимира заміж і переїхала до нього. Спочатку все йшло добре, поки Марина не запросила в гості свою подругу дитинства, з того ж селища, звідки була родом.

Через деякий час, вона стала помічати, що чоловік до неї охолов, а потім і зовсім застала в ліжку зі своєю подругою. Після цього вона зібрала речі і три дні жила на вулиці, адже йти їй було нікуди, а сьогодні вирішила поїхати додому. У рідному домі Марина зможе заспокоїтись і якось жити далі.

Читайте також: Приходить до нас чоловік сестри старшої з двома доньками і записку показує: “Вибач, більше не можу жити в цих злиднях. Зустріла своє кохання, їду з ним за кордон”

Коли Марина закінчила свою історію, ми вже приїхали на вокзал. Я дістав їй з багажника сумку, після чого жінка попрямувала до кас. Я довго стояв і дивився вслід Марині, розмірковуючи про те, наскільки доля може бути несправедлива до людини, і як іноді руйнуються в один момент мрії.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

You cannot copy content of this page