На порозі стояла свекруха і колишня мого чоловіка. Мені було наказано позбутись дитини і зникнути з життя Антона

У мого чоловіка є молодший брат Микита. Микита був одружений з першим коханням мого чоловіка – Аллою. Виросли вони на одному сходовому майданчику, знайомі з дитинства. І всі пророкували довге і щасливе життя Аллі і моєму чоловікові Антону.

Не вийшло щасливого шлюбу. Втіхушку від Антона, Алла позбулася дитини. Їй тоді 23 роки і вона була не готова до материнства. Антон дізнався про віроломство обраниці, з якої був разом 6 років, і розірвав стосунки. Джерело.

Алла не розуміла в чому вона винна, керуючись принципом: «моя дитина, я вирішую». А у Антона є таке – він упевнений, що сім’я всі глобальні питання повинна вирішувати спільно. І раз його цього права позбавили, значить це не сім’я. Він скасував весілля і з’їхав від Алли, орендуючи квартиру.

Мама Антона взялася за вмовляння сина повернутися до Алли. Адже це так зручно – син з майже дружиною жив у сусідній квартирі. Алла їй в рот дивилася, ніколи не суперечила. Але у моєї свекрухи нічого не вийшло. Через рік після розриву, ми з Антоном познайомилися, а ще через рік стали жити разом, орендуючи квартиру.

Жити у мене вдома Антон не хотів – він вважає, що чоловік повинен забезпечити житлом свою сім’ю. Було безглуздо орендувати житло, при наявності власної квартири, але думку Антона я поважала. Він сам повністю оплачував квартиру, навіть не заїкаючись про гроші з оренди. Я пробувала його вмовити, акцентуючи увагу на тому, що він жив у Алли і нічого його не бентежило.

– Так це Алка, ми з нею, грубо кажучи, на сусідніх горщиках в дитинстві сиділи – знизав плечима Антон. – Я в її будинку половину дитинства провів.

Виходить, вона вважалася майже родичкою. І в квартирі її батьків (вони жили без батьків – ті з’їхали до бабусі Алли, щоб не заважати молодій сім’ї) він не відчував себе чужим.

Окей, нехай буде так. Грошики з оренди я відкладала. Не всі, звичайно.

Ми з Антоном прожили разом вісім місяців, коли його запросили на весілля до Микити. Дізнавшись, що наречена там – та сама Алла, я впала в ступор. Тут треба додати, що зі свекрухою я не ладнаю. А останні роки ми взагалі не спілкуємося. У неї і при знайомстві розмови тільки про Аллочку були. А вже після весілля Микити, у неї з’явилася улюблена і бажана невістка. І мене зовсім перестали поважати.

На весілля мене не покликали – Алла була проти. На що вона розраховувала? Що Антон побачить її таку красиву в білій сукні? І, як в американських фільмах, на словах: «Якщо хтось проти цього шлюбу, нехай скаже зараз або замовкне надовго», Антон схопиться, закричить: «Так, Я проти!», І уволочить Аллу з собою в щасливе життя? Три рази ха!

Антон відмовився йти без мене. Щоб мати щастя споглядати обличчя колишнього на торжестві, Алла мене запросила. Але Антон не відходив від мене ні на крок. І навіть відмовився від танцю з нареченою, чим довів її до сліз.

На наше весілля прийшов тільки Микита. Алла і свекруха не вшанували нас своєю присутністю. За що я їй безмежно вдячна. Але вони передали нам подарунки! У красиво загорнутій коробочці була величезна купа гумотехнічних виробів номер два. Я не полінувалася, перерахувала. Рівне 301 штука. Не знаю, що вони хотіли нам сказати цим подарунком, але він нам у нагоді. Після недовгих обговорень:

– А якщо проколоті? – покрутивши в руках кілька штук, запитав Антон.

– Ти дитини не хочеш? – запитала я.

– Дуже хочу!

На тому і порішили.

Єдине, на чому свого часу наполягала свекруха – ми повинні дружити сім’ями. Але при кожній зустрічі, Алла пожирала очима мого чоловіка. Вона підкладала йому в тарілку смакоти, намагалася годувати з вилочки. А коли вона своїм поганенький пальчиком почала витирати соус з куточка рота мого чоловіка, я зробила зауваження.

Щось на кшталт: «У тебе поруч свій чоловік сидить, що ти до мого пристала? Перестань, а то пальчик зламаю.» Вона почервоніла, вилетіла з-за столу і пішла. А мені потім зателефонувала свекруха і відчитала, що я образила її улюблену невістоньку.

Коли я зaвaгітніла, почалося найстрашніше. Ми не відразу сказали родичам чоловіка про моє становище, а лише коли мій термін перевалив за 6 місяців. Коли Антона не було вдома, прийшли до мене Алла зі свекрухою.

Як вони мені розповіли, шлюб Микити і Алли потрібен був для демонстрації того, що Алла – хороша дружина! І це повинен був побачити Антон, одуматися і повернутися до неї. А я, своїм пузом, всю гру їм обламала. Негідниця яка. І нічого, що мій чоловік – порядна людина. Він би ніколи не подивився на дружину брата.

Я офігела. Гаразд Алла – там ні розуму, ні фантазії. Але свекруха-то чому не пошкодувала свого молодшого сина? Вона ж знала, що Алла розкотила губеху на старшенького, і всеодно її прийняла, як дружину Микити. Просто верх цинізму і байдужості.

Мені було сказано зробити абopт (ага, на сьомому місяці вагiтності) і провалити з життя Антона. І не заважати його щастя. Я розсміялася логіці цих недалеких і виставила за двері. За допомогою сусідів. Налаштовані дами були рішуче: хотіли зробити так, щоб я втратила дитину в будь-якому випадку. Мені пощастило вирватися, вибігти в під’їзд і заголосити про допомогу.

Я відразу подзвонила Антону. Він відпросився з роботи і приїхав. Після того, як чоловік переконався що зі мною все гаразд, поїхав до матері. Не знаю, про що вони розмовляли, але Антон пообіцяв, що я їх більше не побачу.

Їх візит послужив каталізатором – Антон давно замислювався про іпотеку. А після події зважився. Ми купили квартиру і переїхали.

Після того скандалу, що мій чоловік влаштував Аллі і матері, Микита подав на розлучення і поїхав в невідомому напрямку. Іноді він нам дзвонить, буває в гості приїжджає. В останнє він приїжджав на триріччя нашої дочки, не сам. А з милою дівчиною, яка дивилася на нього закоханими очима.

Алла живе разом з моєю свекрухою. Чоловік, раз з’їздивши до матері і застав там Аллу, яка кинулася до нього на шию, перестав до неї їздити. Рідкісні дзвінки – все їх спілкування. Буває, дзвонить Алла. Коли вип’є. Вона просить у Антона дитину, на пам’ять. Чоловік її навіть не слухає – відразу кидає трубку.

Читайте також: Не цінував ні дружини, ні матері – тільки гроші, розваги й коханки були потрібні

У нас все добре, у Микити – теж. Нещодавно він запросив нас на своє весілля. І там не буде його матері. Брат чоловіка про неї навіть чути не хоче.

А я одного не розумію. Як можна заради сусідської дівки зіпсувати стосунки з двома власними синами? Невже, свекруха саме цього хотіла – віддалитися від дітей? Адже своїм безцеремонним втручанням у їхнє життя, вона домоглася саме цього.