fbpx
Життя,  Стосунки

На твоєму тлі я здаюся просто Божим даром. Лист коханки колишній дружині

Шановна І., давно хотіла написати тобі листа і висловити свою подяку за чоловіка. За людину, якій немає ціни, людину з глибоким внутрішнім світом, чуттєвістю, властивою не кожному чоловікові, за інтелігентного, освіченого і веселого за його золоті руки, вміння вирішувати будь-які проблеми, зберігаючи гармонію і спокій в родині, за його щедрість і чуйність . Якби не твій вчинок ми б ніколи не знайшли один одного, так як він сам, в силу своєї терплячості і виховання, ніколи не кинув би тебе першим.

Спасибі, за те, яка ти є. На твоєму тлі, маючи не найлегший характер, я здаюся просто божим даром. Чимало терпіння знадобилося, щоб реставрувати руїни його душі, після вашого розриву. В першу чергу відновити його занижену самооцінку, втрачену довіру до жіночої статі. Адже ти вважала його невдахою, бо він мало заробляє, не так ходить, не так дивиться. Ти вирішила взяти на себе роль чоловіка в домі і вирішувати за всіх і все.

Те, що ти ніколи у вашому “подружньому житті” протягом 6-ти років не працювала, але завжди могла собі дозволити купувати будь-які наряди, тоді, як його багатство помістилося в одну спортивну торбу, для тебе виявилося неістотним. А у мене сльози на очі навернулися, коли побачила його «наряди» – бомжі одягаються краще. Так, для чоловіка це часом і не дуже важливо, як він виглядає і що одягає, але тобі самій-то не соромно було?

Ти їздила кілька разів на рік по курортам за кордон. І навіть на відпочинку тобі завжди вдавалося зіпсувати йому настрій. Тобі завжди чогось не вистачало. Тому, не дивно, що з усіх ваших фотографій немає жодної, де ви здаєтеся щасливою родиною, там немає жодної щирою усмішки, ні кадру, де він, люблячи, обіймає тебе.

Читайте також:Закохалась в одруженого з малолітнім дитям. Дзвонить і говорить про те, що любить мене. Але, здається, що він це робить, тільки щоб переконатися, що мене не втратив

Хоча у тебе, безумовно, багато хороших якостей: ти любиш допомагати і підгодовувати своїх подруг і родичів за рахунок інших, ти з турботою опікала усіх сторонніх людей. Ти піклувалася про всіх, крім рідного чоловіка. Ти виявилася дуже гостинною господинею, але чомусь твої гості завжди були важливіші чоловіка, і нікого не обходило, що він повернувся з роботи і втомився.

Тобі дуже хотілося, на заздрість всім подругам, їздити на дорогій машині, якої немає ні в кого, незважаючи на те, що він залазив у величезні борги. Дійсно, Чому тебе повинно це хвилювати ?! Шкода, що твої батьки не змогли тобі пояснити, що шлюб – це в першу чергу СОЮЗ між люблячими людьми.

Безсумнівно, ти з кращих спонукань намагалася виховати з нього кращу свою половинку гідну тебе, щоденними докорами в його адресу, принижуючи його гідність, скандалами на людях. При цьому ти прекрасно розуміла, що через виховання він тобі не заперечить і не відповість тим же самим.

Для нього були настільки незвичні слова ласки або про те, що я скучила і що поспішала до нього – він постійно шукав в них підступ. Мені вдалося навчити його заново довіряти і розмовляти, ділитися і радістю, і горем, спільно шукати рішення будь-якої проблеми, ходити в гості і не переживати, що все може закінчитися черговими докорами про те і про се. І тепер він не боїться більше ніколи почути від своєї жінки що, он той “Вася” краще за нього. Завдяки тобі, кожні мої прохання та побажання, він вислуховує з задоволенням і розумінням, так як вони вимовляються на підвищених тонах при дзвоні битого посуду.

Тож не дивно, що останньою краплею в ваших стосунках став твій вчинок, який не потерпить жодна поважаюча себе людина. Але в процесі чергової вашої сварки ти довела йому, що дорослішати і розумнішати не збираєшся. Ти власноруч зібрала йому валізу і викинула його за двері, як бездомне кошеня. Ти, напевно, здивувалася тому, що він не приповз на колінах назад, благаючи про прощення, як роблять чоловіки твоїх численних подружок?

Тільки не треба вигадувати дурниці, і прикривати мною свої помилки. Я ніякого відношення до вашого розриву не маю! Ми зустрілися з ним, коли він, розлучившись з тобою, кочував, то у одного, то в іншого товариша. Він був пошарпаний і неголений, але безмежно щасливий своєму звільненню. Спасибі тобі і за те, що протягом року ти постійно створювала нам проблеми, забороняючи бачитися йому з дитиною, намагаючись повісити на нього свої борги, налаштовуючи проти нього друзів.

Всі пережиті труднощі тільки зміцнили наші відносини – ми стали одним цілим, стали цінувати і берегти один одного ще більше. Дивлячись на те, як він бореться за свого сина, вислуховуючи всякі гидоти на суді, і жодним поганим словом не обмовившись тобі у відповідь, я поважала і любила його ще більше. А з якою увагою він займається вихованням і як любить свого сина! Я переконалася в тому, що саме з цим чоловіком хочеться нарoджувати дітей, тому що вони будуть завжди в безпеці й улюблені.

Дуже прикро, як можна було не цінувати, не любити, не поважати людину, яка за одне добре слово може місяць з неба подарувати. Навіщо було плювати в колодязь, з якого ти п’єш, а тепер кусаєш лікті. Мені тебе щиро шкода, як жінку, яка не вміє любити. Це велике гoре. Ти говориш, що він ніколи не хотів одружуватися? Дивно, він зробив мені пропозицію, і ми готуємося до весілля. Ми дуже сподіваємося, що з твоїм новим молодим чоловіком ви будете щасливі, що ти переглянеш своїх помилок і не повториш їх по відношенню до нього і, що найголовніше, нарешті, залишиш мою сім’ю в спокої.

З “повагою” Д.

Джерело

You cannot copy content of this page