fbpx

На якому пальці носити каблучку аби залучити кохання, удачу та благополуччя

Руки будь-якої людини – зосередження величезної життєвої енергії. Знаючи, на якому пальці носити каблучку, ви зможете підсилити своє біополе і залучити бажане в своє життя.

З давніх-давен практики і езотерики використовували каблучки і ​​браслети для посилення енергетичних потоків. Згодом ці знання стали загальнодоступними, і зараз кожна людина може зміцнити своє біополе за допомогою ювелірних прикрас.

Каблучка на великому пальці сприяє збільшенню фізичного здоров’я і швидкому відновленню сил. Якщо ви бажаєте подолати хронічну хворобу, рекомендується носити кільце зі срібла без каменів. Для підтримки гарної фізичної форми можна використовувати будь-яке інше.

На вказівний палець варто надіти каблучку, якщо ви бажаєте просування по кар’єрних сходах або перебуваєте в пошуку нової роботи. Посилення цих енергопотоків сприяє збільшенню вашого впливу на людей і підвищення впевненості в собі і своїх силах.

Одягти каблучку на середній палець необхідно тим, хто бажає залучити гідну людину і побудувати міцні відносини. Каблучки з благородних металів допоможуть привернути до себе увагу і посилити емоційність, симпатію і чуттєвість.

Залучити багатство можна за допомогою золотого кільця на безіменному пальці . Саме його енергетичний потік «відповідає» за успіх в матеріальній сфері життя.

Каблучка на мізинці використовується для посилення інтуїції, гармонізації біополя і більш глибокого пізнання навколишнього світу. Практики рекомендують носити на цьому пальці кільця зі срібла, каменю або міді, але в жодному разі не з золота.

Читайте також: «Чому щаслива жінка – це погана дружина?

Джерело.

You cannot copy content of this page