fbpx

Найкращий чоловік у шлюбі за знаком Зодіаку: рейтинг від кращого до гіршого

Рак

Чоловіки-Раки – приголомшливі чоловіки. Вони віддані, чесні, ніколи не ухиляються від зобов’язань і хочуть будувати з тобою життя. Коли вони закохані, то відчувають це всім серцем, оскільки дуже чутливі по природі, і вам не доведеться турбуватися про те, що полум’я любові згасне з плином часу.

Однак більшість ваших суперечок будуть засновані на дрібницях, наприклад, хто в останній раз викидав сміття, або про те, щоб ви не водилися з подругою, яка йому не подобається. Чоловік-Рак – це людина, з якою ви можете впевнено будувати будинок і сім’ю. Якщо він зробив вам пропозицію, негайно погоджуйтеся.

Терези

Терези – прекрасні партнери. Вони одержимі любов’ю, і, хоча нерішучі, як тільки визначаються з тим, чого хочуть – вони повністю занурюються в це почуття. Їх відданість і любов не хитається. Вони привносять баланс і красу у відносини, і надихають свого партнера бути краще і мріяти більше. Терези – дивовижні батьки, вони мудрі і справедливі. Вони завжди будуть вашою скелею і підтримають в будь-якій ситуації.

Скорпіон

Ревнощі, глибока емоційність і темне почуття гумору робить Скорпіонів чудовими партнерами в стосунках. Протилежна якість їх ревнощів – їх відданість. Як тільки вони виберуть вас, вони будуть вашими назавжди. Вони будуть захищати вас, направляти, підтримувати, подарують вам свободу і самовідданість.

Ви станете кращими друзями і партнерами по життю. Вони будуть захищати вас будь-якими способами з усіма, хто наважиться говорити їм про вас.

Близнюки

Близнюки неймовірні в коханні. Незважаючи на їх бажання бути відразу в декількох місцях, вони разюче надійні партнери. Перш за все, Близнюки мають потребу в людях більше, ніж інші знаки. Близнюки процвітають, коли одружуються на комусь, кого вони дійсно поважають, вони щиро захоплюються і пишаються вами.

Близнюки схиляються до людей, які компенсують їх слабкості своїми сильними якостями. Вони найкраще підходять людям, які або надихають їх, або хто мислить більш чітко і менш емоційно, ніж вони. Партнер-близнюк – це найкращий друг і пристрасний, творчий і вірний коханець.

Риби

З Риб виходять гарні чоловіки, особливо якщо ви – творчий, емоційний тип особистості. Вони неагресивні і завжди обґрунтовують предмет свого спору, крім того, як тільки вони закохуються у вас, стають одержимими вами.

В цілому Риби – душевні і люблячі чоловіки, які піклуються про дітей і прислухаються до вас, коли ви не можете вирішити, якого кольору штори потрібно повісити в спальню. Однак Риби завжди будуть залишатися в своєму маленькому дивному і творчому світі, тому що вони глибокі та інтуїтивні натури.

Козеріг

Козероги – природжені чоловіки. Коли вони присвячують себе людині, то прагнуть зробити все можливе, щоб переконатися, що вони докладають якомога більше зусиль у відносинах.

Козероги – втілення сильних чоловіків, на яких ви можете покластися у всіх сенсах і ситуаціях. Вони стануть твоїм голосом розуму і найбільшими натхненниками. Хоча вони іноді й уперті, насправді вони досить відкриті до діалогу, і це приголомшливо впливає на відносини. Вони будуть слухати і чути вас, навіть якщо не згодні з вами.

Діва

Чоловік, народжений під знаком Діви, вважається одним з найвідданіших чоловіків в знаку Зодіаку. Він дуже раціональний і охайний, любить ретельно працювати і забезпечувати свою сім’ю.

Він не володіє замашками власника, не дуже пристрасний, будучи консервативним, і не дуже романтичний. Однак це надійний чоловік, який ніколи вас не зрадить. Він буде віддано служити своїй супутниці, поки відносини мають для нього значення і наповнені довірою.

Овен

Відносини з Овном будуть відмінними, коли на горизонті не буде проблем, а потім жорсткими, коли фортуна відвернеться від вас. Вони самовпевнені і люблять командувати. Вони люблять підкреслювати свою індивідуальність, хочуть, щоб їхня думка була беззастережно прийнята, і вважають себе у всьому правими.

Ці риси в нестабільних відносинах можуть ще більше розхитати човен. Це не означає, що ви приречені, але це означає, що Овни за своєю природою не найприємніші і спокійні люди.

Лев

Чоловіки-Леви не завжди передбачувані. Вони будуть любити міцніше, ніж будь-який інший знак Зодіаку, і не соромляться проявляти свою м’яку і чутливу сторону, коли це необхідно. Однак, коли їх оскаржують або ставлять у складну ситуацію, вони з усіх сил намагаються зберігати своє обличчя і не бути агресивними і владними.

Життя зі Левом чудове і не завжди легке, але ви завжди повинні вміти постояти за себе. Ви будете або витрачати 1/3 свого життя в боротьбі з ним, або будете відчувати, що ваші бажання і потреби нав’язуються.

Телець

Тельці – один із найзатятіших знаків Зодіаку. У них настільки завищені стандарти, що часто здається, що ви просто не можете їм відповідати. Звичайно, вони дуже люблять і вірні люди зі своїми близькими, але для встановлення близьких відносин вам буде потрібно бути товстошкірою, і не боятися кинути їм виклик, якщо вони цього потребують.

Водолій

Водолій – найамбітніший і рішучий знак, і саме тому він – важкий партнер для спільного життя. Він проводить більшу частину свого часу зануреним у роботу. І, хоча він часто знаходить партнерів, які доповнюють його образ життя, досить імовірно, що його відносини будуть впливати на його пріоритети.

Стрілець

Крім того, що це знак, який найчастіше асоціюється з невірністю (хоча, це твердження вірне не для всіх), Стрілець – це вільний дух. Він жадає пригод і досліджень. Він – не найгірший чоловік, тому що він – погана людина, він гірший, тому що він найменш схильний бути щасливим, поки пов’язаний з кимось.

Джерело.

You cannot copy content of this page