Нaйнeбeзпeчніший пoвний мiсяць в Скoрпіоні 30 квітня: Чoго кaтeгopично нe мoжна рoбити жінкам

30 квітня 2018 року на нас чекає повний місяць у Скорпіоні. Що ж це означає для звичайних людей? Цей повний місяць не дарма названо кармічним, так як вплине він абсолютно на всіх і багато хто вже зараз відчувають на собі енергію потужного повного місяця.

Почуття і емоції в цей час нестабільні, тому постарайтеся в останній день квітня не влаштовувати з’ясування стосунків. Зараз немає сенсу відстоювати свою точку зору, оскільки переконати нікого не вдасться, можна лише загострити ситуацію.

У цей день астрологи не рекомендують:

сходити з наміченого шляху;

змінювати імідж;

піддаватися всякого роду авантюрам;

захоплюватися випадковими знайомствами;

переїжджати на інше місце.

Читайте також: Омелян нeнaвидів маму. Вoна бyла вже нaдто старою, сорoмився її перед друзями – йому ж лише 17. Пpинижyвав, пoки у хату не зайшов сyсід

Потрібно зосередитися на своїх справах і чітко виконувати намічені плани. Нехай час тече своєю чергою. Залишайтеся вірним життєвим принципам.

У цій фазі Місяць відрізняється особливою активністю. Його енергія настільки велика, що може привести до небажаних наслідків для людини. Особливо це відноситься до тих, хто не вміє контролювати себе. Люди, які мають високу чутливість і з великим темпераментом повинні тримати себе в руках, так як в цей період будь-яка випадковість або дрібниця може здатися дуже значущою. Емоційна людина може бути дезорієнтована і зробити купу непотрібних вчинків. У цей період необхідно зосередитися на своїй душевній рівновазі. Ще цей час підходить для того, щоб зайнятися своїм здоров’ям, особливо горлом і шлунково-кишковим трактом.

Повний місяць 30 квітня 2018 року сприятиме перемогам на любовному фронті, примиренню в родині.

Потрібно утриматися від різких змін в житті. Не слід також шукати швидкої вигоди. Зайвий адреналін в цей час вам ні до чого. Не поспішайте проявляти свої амбіції. Краще зупинитися і бути обережним. Займіться краще спілкуванням з родичами.

Повний місяць у Скорпіоні – це час роботи над питаннями, які вимагають осяяння згори, так як даний знак зодіаку допомагає проникати в саму суть речей.

Джерело.