fbpx
Розваги

Нaйнeпpиємнiша жiнка за знaком зoдіаку – хтo вoна?

Найнеприємніша жінка за знаком зодіаку – хто вона?

3 місце – Водолій

Третє місце, бронзова медаль і почесна грамота «За видатні заслуги» дістається Водоліям. Водоліям абсолютно щиро подобаєшся і ти сам, і твої безглузді сором’язливі кривляння, і дурні подарунки, і квіти. Вона дійсно з великим задоволенням сходить з тобою на побачення – хоч в театр, хоч в ресторан, хоч в парк на лавочку. І за ручку їй ходити подобається, і кокетувати, і сміятися над твоїми жартами. Все це абсолютно щиро, в цьому немає ні найменшої брехні. І так само щиро вона не хоче з тобою серйозних стосунків. Зовсім. Ха-ха, облом!

2 місце – Козеріг

Читайте також: Пpивaблива наpечена принца Гаррі oдягнула сyкню, як у Кім Кардаш’ян (фото)

Срібна медаль дістається Козерогам, завoйовувати яких – даремний номер. Навіть якщо ти принесеш їй на блюді голову дракона – руку принцеси не отримаєш. Ну якщо тільки руку якj]-небудь сторонньої принцеси, яка випадково завалялася у Козерога в господарстві ще з часів захоплення наукою анатомією. Вся справа в тому, що Козерогу не потрібні швидкоплинні романи. Козерогові потрібні серйозні стосунки з прицілом на «жили довго і щасливо і пoмeрли в один день». Але спочатку вона хоче пожити довго і щасливо сама по собі. Але ти, якщо що, заходь. Ну, раптом вона зараз захоплена наукою пcихологією і їй потрібен препарат типу «Мужик закоханий, доведений до відчаю, одна штука».

1 місце – Риби

Та-дам! Перше місце і золота медаль дістаються Рибам! Які, як усім відомо, дуже холодні, замислені, занурені в себе і, здається, взагалі трішечки не від світу цього. Так що завойовувати їх потрібно якось особливо, але як точно – ніхто не знає. Сюрприз! Ми знаємо. Треба повиснути в товщі води і прикинутися старим дірявим носком. Тоді, може бути, Рибка випливе і, з цікавістю тебе оглянувши, вільне хвостом і зникне в світовому океані. Тому що насправді вона не занурена в себе. Вона просто в засідці сидить в красивих коралах. Так що якщо рипнешься завойовувати – вона зробить «АМ». Ну, а там – як пощастить. Або відразу з’їсть, або спочатку мучитиме. Тому що грати з завойовниками, як кішка з мишкою, – найулюбленіше її заняття.

Джерело.

You cannot copy content of this page