Напередодні весілля мій наречений утік. Шикарний ресторан, купа гостей, витрачено, напевно, цілий статок. За один тільки торт тато заплатив близько 10 тисяч доларів. І саме тато знайшов вихід з ситуації

Все почалося з того, що коли я виходила заміж я не знала свого чоловіка. Я розумію звучить дико, але я не була з ним знайома. Я не знала скільки йому років, як його звуть, як він виглядає.

У мене був наречений, ми довгий час зустрічалися, але напередодні весілля він мене кинув. Було замовлено шикарний ресторан, запрошені родичі, в загальному все було готово до святкування. Було витрачено, напевно цілий статок. За один весільний торт тато заплатив близько 10 000 доларів. Це були великі витрати. І я боялася сказати хоч слово. Я жила як в тумані.

Я не могла зрозуміти чому він мене кинув. Що я зробила не так. Чому він нічого не пояснив, просто поїхав, втік. В голові крутилося безліч питань, відповіді не було. Вдома суцільні сварки. Але незабаром тато знайшов рішення. Син його друга дав згоду на весілля. Йому теж час одружитися, а тут дівчинка з приданим. Тим більше з дуже багатої сім’ї. А мені що залишалося робити.

Мої очі не просихає від сліз. Незважаючи на біль в серці, від рідних я чула тільки закиди. Я була винна в усьому. Неначе це я відмовилася від весілля. Мені просто хотілося піти з дому. Все одно куди, просто піти. І я вийшла заміж за абсолютно незнайому мені людину.

Мій чоловік виявився старший за мене на 16 років. Я неймовірно його соромилася. Мені було дуже важко жити з незнайомцем під одним дахом. Хоча він молодець, терпляче витримував всі мої капризи. Якщо люди перед сном змивали косметику, то я навпаки, фарбувалася в основному на ніч. В день не користувалася косметикою. І тільки до вечора, коли чоловік приходив з роботи, я чекала вже нафарбована, з вечерею.

Він практично ніколи не бачив мене без косметики. Моя сусідка може розвалитися прямо перед чоловіком. Може закинути на нього брудні ноги. Тобто я хочу сказати що, у моєї сусідки абсолютно інші стосунки з чоловіком. Я ж завжди соромлюся свого чоловіка. Мені ніяково при ним, коли у мене невипрасувана сукня, або коли нечищене взуття. А ще я весь час чекаю від нього якоїсь романтики. Адже ми ще молоді.

Може я щось не так роблю. Чи повинна дружина так соромитися свого чоловіка? Він у мене перший чоловік і єдиний. Ні, я не боюся його, він дуже добрий і ніжний. Ніколи не ображав мене. Але я весь час його соромлюся. Навіть коли ми просто обідаємо вдвох, я дуже хвилююся і не знаю куди себе подіти за столом.

Фото ілюстративне з вільних джерел