fbpx

-Наповадив Єгор, водити дівок додому! Приведе, значить, поки я сплю, потихеньку в свою кімнату проведе, і сидять там, невідомо чим займаються! А вранці або чекають, поки я на роботу піду, або вперед мене вскакують!- Бідкалася мама, а потім її ще більший сюрприз чекав

У моєї подруги дуже хороша мама. Намагається бути розуміючою і сучасною. Мені завжди цікаво з нею поговорити. Крім дочки, у неї так само є син. Досить вже дорослий хлопець, в самому розквіті сил.

Син періодично підкидає мамі різні пригоди, і вона ділиться з нами, як з подругами.

-Наповадив Єгор, тягати дівок додому! Приведе, значить, поки я сплю, потихеньку в свою кімнату проведе, і сидять там, невідомо чим займаються! А вранці або чекають, поки я на роботу піду, або вперед мене вскакують! Ось що за справи, скажи мені, це нормально? Джерело

-Ну, син то дорослий хлопець у вас, та ще й красень який. Звичайно, йому вже хочеться дівчину, всі хлопці в його віці з дівчатами зустрічають.

-Ні, ну я розумію, якби він привів дівчину, познайомив би зі мною, наречену свою. А так що ж виходить? “Развратнічество” у мене під носом?

-Ви знаєте. Дівчат зараз хороших дуже мало, може він не хоче з нею одружитися, навіщо тоді він буде її з вами знайомити. Він у вас хороший, я думаю, коли зустріне, свою кохану і неповторну, обов’язково вас познайомить.

-А мені то, що зараз робити?

-А що вам треба робити? Поговоріть з сином, якщо вам це неприємно, але тоді він по підворіттях почне ходити. Грошей то на орендоване житло у нього, напевно, немає?

Слухай, а напевно, ти права. Хоч ти і сама не доросла, а правду кажеш.

Ми посміялися з неї і забули про це.

А через кілька днів, моя доросла подруга мені сказала, що син все-таки зволив показати свою жінку мамі.

-Ой, ти знаєш. Краще б він цього не робив. Я тепер спати не можу, як уявлю, що він з неюможе одружитися, так безсоння у мене.

Читайте також: Світлана отримала лист, в якому коханий її назвав Ірою. Вона уважно оглянула конверт, ні, адреса точно її, та й ім’я Іра в листі зустрілося лише в кінці. У приписці «Іро, я так тебе кохаю»: А там у нього було двоє синів

-Ви занадто квапите події, та й врешті-решт, навіть якщо він одружиться з нею, значить кохає, а жити то йому з нею. Нехай живуть. Поки сам шишок не наб’є, все одно вас слухати не буде. Просто спостерігайте.

Ні, Єгор не одружився з тією дівчиною. Мама навіть спокійно зітхнула, але ненадовго. Через кілька днів з’явилася інша, і син знову їх познайомив. Ну а що такого, мама ж сама хотіла таких знайомств.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

You cannot copy content of this page