fbpx

Нареченому на весілля купили ми костюм, туфлі, краватку дорогущу. Він ще довго вибирав її, зітхав, що дорого, але ж весілля один раз в житті, пам’ятний момент і все таке. Купили йому все вищого гатунку. А мені він запропонував сукню випускну вдягти

Спеціально для сайту osoblyva.

Зі своїм майбутнім чоловіком я почала зустрічатись і жити разом майже одночасно. Його звали Олег. У мене квартира була, спадок від бабусі залишився, а він приїжджий з глибинки, житла немає, грошей мало. Ну от я й подумала, якщо у нас стосунки вже серйозні, то для чого гроші даремно витрачати, жити будемо в мене, а на зекономлені краще пральну машинку придбаємо чи до моря поїдемо. Та і я вже хотіла дитину, сім’ю, навіщо жити на дві квартири?

Але у Олега були певна дивакуватість, яку я спершу усіляко заохочувала. Наприклад, він хотів мати хороший і досить дорогий костюм, шкіряні черевики брендові, стригтися в імідж-студії, а не в звичайній перукарні або вдома машинкою. Хоча, його заробітку ой як далеко було до таких запитів.

Я міська дівчинка, завжди була модною, мене не здивуєш зовнішнім лоском, а він із села. Може, доношував одяг, не міг дозволити собі дві пари взуття, тепер намагається забути той час. Я усіляко його підтримувала у цьому прагненні. Зарплату витрачала на нього – футболочки, модні окуляри, дорогий телефон …. Пишалася, дурненька, ось яким Олег став!

На себе перестала увагу звертати, джинси та кросівки стали звичайним повсякденним одягом. Дівчатка! Моя вам порада! Якщо вам попався такий фант, який мріє з грязі в князі, женіть його в шию пошвидше! Або нехай лиск наводить виключно за свій рахунок, додатково працює.

Я б так і не зрозуміла, але перед самим весіллям на мене прозріння знайшло. Дивлюся – моєму купили костюм, туфлі, краватка дорогуща. Він ще довго вибирав її, зітхав, що дорого, але ж весілля ж один раз в житті, пам’ятний момент і все таке. Купили йому все вищого гатунку. Дійшла справа до мене.

Я пригледіла сукню, Олег візьми і брякни, що у мене була біленька сукня, цілком зійде за весільну, грошей адже мало. А сукня-то з випускного! Тут у мене очі відкрилися на його сутність! Адже ось – для себе улюбленого краще бере, а на мене грошей шкода!

Читайте також: Поки чоловік був у відрядженні я втілила свій план. На наступний день його брат, червоніючи від сорому, вибачався. Я зробила вигляд, що не хотіла нічого, що він сам наполягав, проти моєї волі. Боря тут пам’ятав, а тут – не пам’ятав, і з легкістю повірив у мою брехню. Аліменти були у мене в кишені

Так мені, дівчатка, гидко стало, що навіть пояснювати нічого не стала, просто сказала, що розходимося. Без скандалу і шуму він пішов. Чи шкодую я про свій вчинок? Анітрохи! Заміж я так і не вийшла, любила Олега, але не змогла переступити через його споживацьке ставлення. А він одружився з моєю однокласницею, до речі, красувався на церемонії в «нашому» костюмі.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

You cannot copy content of this page