fbpx

Поки чоловік був у відрядженні я втілила свій план. На наступний день його брат, червоніючи від сорому, вибачався. Я зробила вигляд, що не хотіла нічого, що він сам наполягав, проти моєї волі. Боря тут пам’ятав, а тут – не пам’ятав, і з легкістю повірив у мою брехню. Аліменти були у мене в кишені

Спеціально для сайту osoblyva.

Після весілля ми з чоловіком взяли 800 тисяч гривень кредиту в банку, решту доклали з тих грошей, що у нас були відкладені і тих, що подарували гості і придбали квартиру, але в будинку на етапі зведення. І поки наш будинок будували ми жили у рідного брата мого чоловіка. Він нам виділив велику кімнату за досить символічну плату.

Тоді я вперше подумала: і чому я закохалась в чоловіка, а не в його брата. Борис був привабливий, статний, спортивний, дабре заробляв і при цьому був досить економним, а ще їздив на крутій машині. Ну і до всього я знала, що у нього на рахунку майже 800 тисяч гривень є. І ця думка мені не давала спокійно спати.

800 тисяч. Саме стільки ми взяли у банку на 20 років. А він лише кілька років відкладав з власної справи. На фоні мого чоловіка, який ніколи не мав постійної роботи, перебивався шабашками і ніколи не міг пристойно заробити, Борис виглядав просто казковим принцом з дорогого журналу.

А зарплата Борі більш ніж пристойна, в сезон взагалі космічна виходить, бо він працює цілодобово майже. І тут я вирішила його спокусити розраховуючи на пристойні аліменти.

На мої натяки і знаки уваги Боря не звертав уваги.  І ось поки мій чоловік поїхав на якийсь об’єкт, де його знову кинули з оплатою – дарма тільки там два тижні відпахав, я часу дарма не втрачала. Зловила зручний момент, коли Боря прийшов із якогось там святкування напідпитку, залізла вночі до нього в спальню. Ну і все у нас сталося.

На наступний день Боря, червоніючи від сорому, вибачався. Я зробила вигляд, що не хотіла, що він сам наполягав, проти моєї волі. Боря тут пам’ятав, а тут – не пам’ятав, і з легкістю повірив у мою брехню. Він вирішив від мене відкупитися, я взяла гроші. Але сто тисяч мені було мало. Мені потрібно було і решта.

За два тижні мене трохи ошелешив чоловік – Боря попросив нас переїхати і згоден оплатити нам оренду квартири. Це, звичайно, було досить щедро і приємно, але залишок на його рахунку в 700 тисяч гривень мене все ще вабив.

Мені пощастило – я чекала малюка. Від Борі. З чоловіком у нас давно немає нічого. Ну і тут я вирішила, що аліменти у мене в кишені! Я була абсолютно щаслива. Подумки вже витрачала гроші, які майбутній татусь буде виплачувати на дитину. І це багатство я заробила всього за ніч! А ви так зможете?

Почувала я себе геть кепсько, чоловік щось підозрював, довелось наплести, що хвостики живучі трапились і все таке, ніби повірив, але став підозріло споглядати на мене і Борися.

Новина про батьківство Бориса геть не порадувала, він роздратовано кинув мені в обличчя гроші і сказав, що дитина йому не потрібна. Але що таке ті кілька тисяч гривень порівняно з аліментами, на які я уже розкотила губу. Я сказала, що буду народжувати.

Тоді цей бовдур Борька взяв і все розповів маєму чоловіку, потім вигнав його зі своєї квартири, а мене залишив до народження дитини. І от в день виписки ми одразу поїхали робити тест, а вже через тиждень він вигнав і мене з квартири – дитина була не його.

Боря попросив повернути йому гроші, які він витративна за весь цей час на моє утримання, а з чого повертати, якщо я весь його відкуп уже витратила?

Чоловік мене не прийняв, він уже встиг знайти собі якусь дівку. Я сиділа і ревіла, не розуміла – хто тоді батько дитини. А потім згадала, прямо прозріла: таксист, що підвозив мене з клубу. У мене тоді грошей не було і я розрахувалася, як змогла. Знайти б його, може йому дитина потрібна.

Жити мені ніде, через цих недомужиків довелося дівчинку мою в дитбудинок здати. А куди я з дитиною на руках?

Читайте також: Перший скандал свекруха закотила ще в пологовому. Потім проблеми продовжились. І ось повертаюсь я одного разу додому і бачу картину: свекруха тримає на руках мою дочку, дитина кричить, чоловік намагається відкрити їй рот, а якийсь тип шахраюватої зовнішності, хоче напоїти немовля якоюсь рідиною!

Ось таку історію мені розповідала моя сестра двоюрідна. Вона б і далі жалістливо плакала, аби я тільки дозволила їй пожити в мене, але я її вигнала. Ні сили, ні бажання не було цю гидоту слухати. Зате, я одразу зателефонувала тітці Валі, мамі цієї недолугої дівахи, і розповіла їй про те, що у неї є внучка, яку її дочка здала в дитбудинок. Онуку тітка Валя розшукала. Зараз папери збирає, опіку оформляти буде. А сестра моя до Туреччини зібралася, покоївкою працювати, як їй сказали.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

You cannot copy content of this page