fbpx

Наречений, дізнався про зраду коханої, влаштував їй “сюрприз” прямо на весіллі

Реальна історія із США, потрапила на сторінки газет: Весілля організоване на 300 гостей.

Офіційна церемонія вже закінчена, настав час святкувати. Наречений піднявся на подіум, щоб з урочистою промовою звернутися до присутніх гостей. Він дякує всім, хто приїхав і підтримав під час весілля, особливо тих, хто приїхав здалеку. Особливо хотів би висловити подяку сім’ї і родичам нареченої, які організували і присутні на цьому прекрасному весіллі.

Величезне спасибі всім за подарунки і за все, що вони зробили. Кожному з гостей він хотів би піднести подарунок особисто від себе, тому до сидіння кожного стільця, знизу, прикріплений подарунок – конверт. Він просить всіх відкрити конверти.

Всередині кожного конверта перебувала фотографія розміром 8х10 см, на якій зображений свідок нареченого, який в ліжку з нареченою.

Наречений підозрював цих двох і скористався послугами приватного детектива, який за кілька тижнів до урочистої дати провів розслідування.

Потім наречений ще трохи постояв на подіумі, щоб поспостерігати за реакцією присутніх, потім обернувся до свідка і сказав: «Пiшoв ти», після чого повернувся до своєї нареченої і вимовив: «Пiшла ти». Після цього він подивився на приголомшених гостей, сказав: «Я звалюю звідси» і пішов.

Розлучення він оформив e найближчий понеділок.

На відміну від більшості пар, які, отримавши таку інформацію, одразу розривають усілякі відносини, цей чоловік холоднокровно «витримав» усі весільні приготування та урочисту церемонію, не моргнувши оком.

Читайте також: Його дружина і коханка опинилися в одній палаті і дітей вони наpoдили в один день

Результати його «холодної» помсти: Батькам нареченої організація весільного торжества на 300 гостей обійшлася в 35.000 доларів.

Він всіх поставив до відома про те, що сталося.

Але кращим виявилося те, що він виставив на ганьбу наречену і свідка, показавши їх «справжнє обличчя» у присутності всіх їх друзів і родини у повному складі (батьки, сестри, брати, тітки, дядьки, племінники тощо).

Джерело.

You cannot copy content of this page