Наречений вмовляє Таню трохи додати на авто. + дві тисячі доларів і іномарка придбана! Хлопець став мобільним, все частіше відсутній вдома. Дівчина нервує, ревнує і в результаті не витримує, вночі залазить в телефон нареченого

Таня і Наташа дружили зі школи. Обидві добре вчилися, були із забезпечених сімей, та й зовнішністю їх природа не обділила. Відрізнялися хіба що вони характерами, одна була веселушка-реготушка, яка ніколи не хитрувала і всіх любила, а друга завжди думала тільки про користь, яку можуть принести їй нові знайомі.

Обидві з різницею в рік вийшли заміж. Наташа приховувала від усіх, що її багатий чоловік був залежним, швидко овдовіла і разом з донькою отримала в спадок квартиру чоловіка і його авто. Тетяна просто розлучилася, коли зрозуміла, що вони з чоловіком різні люди. Її дочка спілкувалася постійно зі своїм батьком, який намагався якомога більше часу приділяти улюбленому чаду.

Час минав, Таня і Наташа час від часу зустрічалися в спільних компаніях. При цьому Таня користувалася успіхом у протилежної статі, її доброта і позитив ніби притягували чоловіків, але вона нікого до себе не підпускала – чекала того самого. Наташа ж за кілька років раз 10 змінювала партнерів, які зрозумівши, що від них потрібні тільки дорогі подарунки і гроші, швидко випаровувалися …

Тані здавалося, що вона зустріла свого чоловіка і закохалася. Хлопець красиво залицявся, говорив їй про свої почуття, серйозні наміри і навіть маму дівчини зміг до себе розташувати. Але, він нічим їй не допомагав, навпаки, тягнув з неї кошти, які обіцяв повернути, просив купити техніку і навіть меблі.

Дівчина вірила в те, що все це буде в майбутньому їх спільною власністю, в результаті витратила за рік близько 100 тисяч гривень. Призначено дату весілля, якихось 4 місяці і Таня вийде заміж.

Напередодні, наречений вмовляє її трохи додати на авто. + дві тисячі доларів і іномарка придбана! Хлопець став мобільним, все частіше відсутній вдома (живуть вони вже з Танею разом). Дівчина нервує, ревнує і в результаті не витримує, вночі залазить в телефон нареченого, а там листування з подругою, від якої вона не очікувала підлості.

Весілля відмінено, Наташа послана нею куди подалі. Вона, до речі, пізніше зізналася спільним з Танею друзям, що хлопець їй не був потрібен, вона просто заздрила подрузі і хотіла зіпсувати їй життя.

Таня вийшла заміж через 1,5 року, за симпатичного іноземця. Щаслива в шлюбі і, як мені здається, радіє тому, що подруга показала їй ким насправді був її наречений. Гроші, до речі кажучи, колишній, повернув повністю.

Фото ілюстративне з вільних джерел