Народний артист України Павло Зібров одружується втретє. Хто ж наречена

Народний артист України – 62-річний Павло Зібров одружується втретє.

Сенсація! Павло Зібров вирішив втретє одружитися. Обраницею Народного артиста стала його законна дружина Марина! Так, закохані вирішили відсвяткувати 25-річчя в шлюбі.

Замість звичайних посиденьок влаштовують пишне весілля – як раз в день народження Марини. Дружині співака виповниться 60 років і зараз вони готуються до весілля”.

“До всього, моя дочка буде вести торжество, готуємося зараз з нею. А він (Павло Зібров, – Ред.) гроші дає”, – розповідає подробиці Марина.

22-річна Діана готує програму для важливої в житті батьків події. Відзначати річницю зоряні подружжя будуть 25-го серпня в елітному ресторані під Києвом в Конча-Заспі. Весільну сукню наречена вже вибрала, віддавши перевагу італійському виробнику. А ось з дружками ще не визначилася.

“Дружка повинна бути та, яка вже прожила з чоловіком багато років – більше, ніж 25. Наприклад, Рибчинська (дружина Євгена Рибчинського, – Ред.). Вони з чоловіком відсвяткували золоте весілля. Було б дуже добре, якби вона погодилася” , – зізнається директор і дружина Зіброва.

Сам артист переживає не за організацію, адже довіряє смаку дружини, а за інше – раптом дружина передумає і біля вівтаря передумає виходити за нього заміж: “Я боюся, що вона відповість”.