Народжені в сорочці: 4 знаки Зодіаку, яким особливо щастить по життю

Улюбленцями долі не стають, а народжуються, вважають астрологи. Вони впевнені, що щасливчиками по життю є представники конкретних знаків Зодіаку. Їм не складно вибратися сухими з води навіть за найскладніших та неоднозначних обставин.

Лев

Щасливчики це Леви. Астрологи вважають, що при народженні їм дається колосальна інтуїція — завдяки внутрішній «чуйці» царям звірів вдається обійти всі перешкоди та перемогти ворогів без виснажливої ​​«війни». Леви успішно застосовують інтуїцію в інших сферах, зокрема й у особистій. Труднощі типовий Лев сприймає лише як тест на витривалість. Він з гідністю проходить перевірку, чим викликає захоплення і водночас заздрість оточуючих.

Скорпіон

З такою ж перевагою на труднощі реагують усі Скорпіони. Їм дарується життєлюбність, а ще внутрішній «стрижень». Стійкі і спокійні, вони не знають невдач, тому що розуміють, що початок з чистого аркуша і кінцевий успіх — завдання, яке можна здійснити. Скорпіони перемагають недругів за рахунок любові до суперечок – їх практично неможливо переконати. Успіху вони досягають за рахунок вміння відстояти свою точку зору.

Терези

Терезам властива моментальна фільтрація пам’яті. Вони не здатні запам’ятовувати негатив, живуть лише сьогоденням, але при цьому вміють будувати по-справжньому плани наполеонів. Терези не дозволяють минулому тягнути себе назад — у цьому й полягає секрет їхнього успіху на роботі, у бізнесі та амурних справах. Живучість і унікальне везіння не йдуть з роками — просто представники цього знаку Зодіаку на все життя формують алгоритми, які допомагають їм уникнути проблем і форс-мажорів.

Овен

Доля приготувала легкий шлях і Овнам. Їм нічого не варто обіграти конкурента у чесній хватці та завоювати бажане. Вони можуть упіймати кураж і полетіти до мрії буквально на крилах, тільки невидимих. Як правило, у Овнів ніколи не буває авралів на роботі, криз на особистому фронті. Всі свої проблеми вони вирішують легко та граючи