fbpx
Життя

Наша колишня невістка Варя відвезла Машу на все літо до чужої тітки в село. Чому? Заважає їй жити. Дитина постійно голодна, немита, нечесана

Відвела вранці доньку в садок, дійшла до лікарні, повернулась додому. Подзвонила мама вся в сльозах. Що трапилося? Наша колишня невістка Варя відвезла Машу на все літо до чужої тітки в село. Чому? Заважає їй жити.

У мене є молодший брат, який розлучився з дружиною, так як та знайшла іншого. У них залишилася Маша. Маші скоро 4 роки. Ми з Алісою і подаруночки їй почали докуповувати. А тут таке?

Варя кинула мого брата, вони розлучилися. Пішла вона до іншого. Два місяці пожила з ним і знайшла собі другого, потім ще одного. Її сестри не розуміють такої поведінки, але напоумити її не вийшло ні у кого. Живе вона своїм життям. Машенька їй не дуже потрібна, але вона і не відмовляється від дівчинки, тягне з брата гроші. Водить до себе в однокімнатну квартиру мужиків і це все на очах доньки.

Мама у мене ще не на пенсії, тато теж. Брат сам працює день-ніч. Забрати собі Машу вони не можуть. Я сама на роботу вже скоро виходжу. Навіть не знаю що й робити. Може відсудити дитину? Машка постійно голодна, немита, нечесана. Брат каже, що вона дуже плакала, не хотіла в село. Звичайно, тут її бабуся з татом кожні вихідні до себе забирали, в парк водили, вкусняшки купували, дбали. Елементарно мили і годували дитину.

Ми з чоловіком на вхідних часто водили Алісу і Машу в ляльковий театр, потім на каруселі. Як так жити жінці? Як можна було розбити сім’ю, піти від хорошого працьовитого до незрозуміло кого, позбавити дочку повноцінної сім’ї? У нас Маша більше тягнеться до бабусі і тата. Бабуся замінює їй маму. Від мами дитина не отримує ласки і турботи, жіночого тепла. Назад до мами їхати ніколи не хоче, проситься жити у бабусі. Зараз у матері одні мужики на думці, що стало з людиною ? Начебто нормальна була, хоч і з неблагополучної сім’ї.

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page